Other lots in this auction
-
#99Hendrik Vader
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#355
Een glazenservies van Booms glas met gouden randje. 37 stuks.
Un ensemble de verres en verre Booms avec un bord doré. 37 pièces.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#606
Een grote antieke dekenkoffer met gegalbeerd deksel en met smeedijzeren hengsels en binnenin een vakje en twee kleine laden.
Un grand coffre à linges antique avec couvercle galvanisé et poignées en fer forgé et à l'intérieur un compartiment et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 78 x 121 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#343
Een vierdelig toiletgarnituurtje van geslepen blauw en kleurloos kristal.
Un nécessaire de toilette quatre pièces en cristal bleu taillé et incolore.No longer availableDim. h: 3 - 17 cmEstimate: € 30/50 -
#151
Een panter van geel albast met glazen ogen. Mogelijk Italiaans, medio XXste eeuw.
Panthère en albâtre jaune aux yeux en sulfure. Probablement italien, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 800/1000 -
#492
“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#220
Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.
Un pendentif en forme de globe ouvrant révèle des symboles maçonniques cachés en métal plaqué argent et plaqué or sur une chaîne de montre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#81Val St. Lambert
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met sticker. Gaaf.
Un vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué en bas et avec étiquette. Intact.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#345
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 200/300 -
#390Plateelbakkerij Zuid-Holland
Een kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en poterie Gouda émaillée multicolore avec le décor 'Unique'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#476
Een mahoniehouten commode met drie grote en drie kleine laden.
Commode en acajou avec trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. 99 x 119 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#133Louis Vuitton
Unisex schoudertas in donkerbruin leder met winkeltas.
Sac à bandoulière unisexe en cuir marron foncé avec cabas.No longer availableEstimate: € 700/800