#82Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeves nabij een bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes près d'un pont". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 99 cmEstimate: € 100/120 -
#318
Een XIXe eeuwse lederen hoedendoos.
#234
“Hollands landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
"Paysage hollandais". Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 37 cm x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#608
Een opgezette marter.
Une martre empaillée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#470
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 200/300 -
#631
Een fractie gefossiliseerd hout.
#407
Een set van twee varkens en een koe, in wit metaal.
#443
Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
#232
« Vue du presbytère de la Sint-Bavostraat à Wilrijk ». Huile sur papier.No longer availableDim. 31 cm x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#179
Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.
#243Fridl.
“Boeren op de weg naar de markt”. Een geglazuurd aardewerken bas-reliëf. Dubrovnik, 1962. Gesigneerd.
« Les agriculteurs en route vers le marché ». Bas-relief en faïence vernissée. Dubrovnik, 1962. Signé.No longer availableDim. 12 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#292Claude Sielens
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 cm x 40 cmEstimate: € 120/200