Other lots in this auction
-
#429
“Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).
“Hiboux”. Gravure sur feuille d’or (?).No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#511
Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.
Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 53 & 48 cmEstimate: € 100/150 -
#34
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#517
Een gemberpot van Chinees porselein met blauw en wit vegetaal decor en met langlevensteken op het deksel.
Un pot de gingembre en porcelaine de Chine avec un décor végétal bleu et blanc et des marques de longévité sur le couvercle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#706
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 165 x 88 cm & 150 x 102 cmEstimate: € 40/60 -
#575
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948
“Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#346
Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.
Une suspension design en fer forgé avec deux points lumineux.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 40/60 -
#129Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 53 cmEstimate: € 50/70 -
#92
“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met malachiet. Met verlengstuk.
Collier en or blanc 18 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties sertis de malachite. Avec extension.No longer availableDim. Bruto: 15,92 gEstimate: € 300/400 -
#656Sarouk Mahal
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 380 x 296 cmEstimate: € 200/260