Other lots in this auction
-
#47StaffordshireEen paar aardewerken honden met bronsverf. Perfecte staat.
Paire de chiens en faïence bronzés. Parfait état.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#709Een grote sierkaraf van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Une grande carafe de décoration en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#346Een paar kuipfauteuils in Lodewijk XV-stijl met cannage en met groen fluwelen bekleding.
Deux fauteuils à sièges baquets style Louis XV , cannage et revêtement en velours vert.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#204Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Jager en zijn hond op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chasseur et son chien de chasse sachant chasser à Kalmthout”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 500 / 700 -
#523“Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.
“Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#74Twee XIXe eeuwse prenten:- “The glorious victory obtained over the French fleet by the British fleet under the command of Earl Howe on the first of June 1794. Een XIXe eeuwse herdruk naar een gravure van Weber uit 1799.- “The weed burner”. Naar een werk van George Morland.Enige slijtage.
Deux estampes du XIXe siècle:- “The glorious victory obtained over the French fleet by the British fleet under the command of Earl Howe on the first of June 1794. Exemplaire d XIXe siècle, d’après une gravure par Weber de 1799.- “The weed burner”. D’après une oeuvre par George Morland.Quelques usures.No longer availableDim. 40 x 55 & 46 x 56 cmEstimate: € 200 / 220 -
#64Jean DonnayPeriod: Chératte 1897-1992“Golgotha”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Golgotha”. Eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.No longer availableDim. 60 x 55,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177Een vrouwentorso van gebeeldhouwd natuursteen.
Torse de femme en pierre naturelle sculptée.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 180 / 200 -
#788Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.
Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#396Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#33Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78“Les roses”. Een beeld van zamak naar een werk van Charles Lévy. Beschadiging.
“Les roses”. Sculpture en régule d’après Charles Lévy. Dégât.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 75 / 100

