Similar lots by type
-
#185Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.
Une garde-robe à deux portes en noyer, style Louis Philippe.No longer availableDim. 205 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#195Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.
Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 169 x 76 cmEstimate: € 200 / 220 -
#826Een reeks van vijf antieke, rustieke stoelen.
Suite de cinq chaises rustiques.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#599Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#622Vincent SheppardEen reeks van vier rieten armstoelen uit de ‘Lloyd Loom collection’.
Suite de quatre chaises en osier de la série “Lloyd Loom collection”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#581Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.
Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#612Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.
Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#627Een reeks van zes stoelen met getorste poten en lederen bekleding.
Suite de six chaises de style renaissance aux pieds torsadés et recouvertes de cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#588Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#614Een art nouveau tweedeursvitrine met onderaan twee laden.
Vitrine art nouveau ouvrant à deux portes au dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#609Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220 / 260 -
#615Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 148 x 100 x 46 cmEstimate: € 180 / 220 -
#596Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180 / 220 -
#175Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.
Une série de six chaises en chêne, sobre”.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#608Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220 / 260 -
#605Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320 / 360 -
#606Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#616Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.
Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.No longer availableDim. b: 165 & 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#235Een serie van zes Engelse stoelen van mahoniehout, versierd met inlegwerk.
Une série de six chaises anglaises en acajou, décoration incrustée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#595Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#623Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.
Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 104 x 97 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#602Een Georgian linenpress van mahoniehoutfineer met gebogen front, versierd met inlegwerk. Onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, eind XVIIIe eeuw.
Presse à linge en placage d’acajou d’époque Georgian au front galbé et incrusté. Le bas à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 192 x 111 x 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#223Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.
Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#584Gerard Darau“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420 / 500 -
#607Belgische postzegels in zes verschillende albums. 1. 1849-1964. Goed gevuld met veel speciale vellen en o.m. een postfrisse Orval 1933, een Gehelmde Albert I van 2 frank enz. enz. 2. 1965-1991, postfris. 3. Congo Vrijstraat, Belgisch Congo, Bezet Duits Oost-Afrika, Ruanda-Urundi. 4. Taks, Expres, Spoorwegen, Telegrafie. 5. Recente zegels en vellen. 6. Vellen en reeksen w.o. Belgica 1972, Themabelga 1975, Luchtpost e.a.
Timbres postes belges dans six albums. 1. 1849-1964. Bien remplis avec beaucoup de feuilles spéciales et e.a. Orval 1933 non oblitéré, un Albert I casqué de 2 F. etc. etc. 2. 1965-1991, non oblitérés. 3. Congo Etat Indépendant, Congo Belge, Afrique Orientales Allemande Occupée, Ruanda-Urundi. 4. Taxes, Express, Chemin de Fer, Télégraphie. 5. Timbres et feuilles récents. 6. Feuilles et séries dont Belgica 1972, Themabelga 1975, Poste aérienne e.a.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#739NoritakeTheeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#710Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#446Henriette Ronner“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#696Indo-BidjarEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 323 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166Een eikenhouten linnenkast met twee gemoulureerde deuren, geflankeerd door gedraaide zuiltjes. De in de middelste stijl een verwerkt XVIIe eeuws meubelelement in de vorm van een herdersvrouw.
Une armoire à linge en chêne avec deux portes moulures, flanquées de colonnes torsadées. Le montant central présente un élément plus ancien en forme de bergère.No longer availableDim. 180 x 170 cmEstimate: € 120 / 200 -
#12Georges Grellet“Jonge jaagster”. Kleurenlitho. Ovaal, gesigneerd buiten de plaat.
“Jeune femme chasseur”. Litho en couleurs. Ovale, signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#485SwarovskiEen Oriëntaals uitziend kristallen parfumflesje met gesatineerde stop en een deels gesatineerd kristallen boogje met zuiltjes. Beide gemerkt.
Flacon à parfum de style orientaliste au bouchon satiné et sur une arcade en cristal partiellement satiné. Les pièces avec marque.No longer availableDim. h: 11 & 9 cmEstimate: € 70 / 130 -
#127Een classicistische buste van brons.
Un buste en bronze classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#300Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300 / 400

