Similar lots by type
-
#211
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveau en versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à huit points lumineux en deux niveaux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 220/240 -
#221
Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#899
Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.
Une lampe industrielle à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 85/100 -
#653
Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180/220 -
#818
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#428
Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/60 -
#445
Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
Un candélabre stylisé en métal chromé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/45 -
#18
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#17
Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#495
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#865
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#227
Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.
Une paire de lampes en chrome, style Art Déco, boules sphériques aux pieds.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#650
Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.No longer availableDim. diam: 32 cmEstimate: € 65/75 -
#857
Een sac-à-perles in vijf niveaus.
Un sac-à-perles en cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#395
Een verzilverde ronde lantaarn.
Une lanterne ronde argentée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 550/600 -
#867
Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/150 -
#812
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280/340 -
#61
“Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.
”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50/70 -
#756
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/110 -
#76
Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100/140 -
#298
Een bronzen bureaulamp met een kapje van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une lampe de bureau en bronze, coupe en vitrail style Tiffany.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#824
Een kleine verzilverde bollantaarn.
Une lanterne sphérique argentée.No longer availableDim. l: +- 63 cmEstimate: € 320/360
Other lots in this auction
-
#615
Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180/200 -
#239
“Hollands kanaal”. Olieverf op doek. Hollandse school, niet gesigneerd.
”Canal Hollandais”. Huile sur toile. Ecole Hollandaise, non-signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#109Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951
“Binnenzicht van de St Janskerk te Poperinge. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Vue d’intérieur de l’église St Jean à Poperinge”. Huile sur panneau. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#203
Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600/11800 -
#435
Een porseleinen beeldje van een XVIIIde eeuwse officier.
Une statue en porcelaine représentant un officier du XVIIIème siècle.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 32/36 -
#378De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#427
Een blaasbalg van gedreven messing en een messingen olielamp, gemonteerd op elektriciteit.
Un soufflet en cuivre repoussé et une lampe à huile en laiton, montée à l'électricité.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#547
“Wijze met kind en hert”. Een groep van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Eerste helft XXste eeuw.
”Sage et enfant et cerf”. Un groupe en ivoire de Chine finement sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#558
Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.
Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/180 -
#478
Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#504Gunnar Alvar
“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 100/160 -
#466
Twee Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine.No longer availableDim. 94 x 99 & 105 x 73 cmEstimate: € 20/30