Other lots in this auction
-
#123Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.
Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.No longer availableDim. 842,85 g Ø 17,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#639Twee boeken. Leon Voet. “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. “Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. Pandora (bladrand licht vergeeld).
Deux livres. Leon Voet. L'âge d'or d'Anvers, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. Photographie et réalisme au 19ème siècle. Anvers: les plus anciennes photographies 1847 - 1880. Pandora (marge des feuilles légèrement jauni).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#486Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#86Een driedelig salongarnituur, bestaande uit een driezitsbank en twee fauteuils. Het geheel rijkelijk uitgewerkt met gebeeldhouwde bloemen.
Un ensemble de salon trois pièces, composé d'un canapé trois places et de deux fauteuils. L'ensemble est richement décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 115 x 180 cmEstimate: € 500 / 800 -
#389“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#597Vijf boeken. “Storia dell’architectura”. Electa Editrice 1978 (3 delen). Allessandra Mottola Molfino. “L’Arte della Porcellana in Italia”. Bramante Editrice 1977 (2 delen)
Cinq livres. Storia dell'architectura. Electa Editrice 1978 (3 vol.). Alessandra Mottola Molfino. L'Arte della Porcellana in Italia. Bramante Editrice 1977 (2 vol)No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#39Leopold HenderyckxPeriod: 1888 - 1960“Zicht op het Steen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 28/350 buiten de plaat.
Vue du Steen. Une eau-forte. Signée et numérotée 28/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 22 x 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#60Een 18 K geelgouden ring bezet een camee. Omstreeks 1930.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée. Vers 1930.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 550 / 600 -
#566Een eikenhouten meubel met twee maal twee paneeldeuren en een neerklapbaar paneel in het midden. XIXe eeuw.
Un meuble en chêne avec deux portes à deux panneaux et un panneau rabattable au milieu. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#640Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met dop, een gekleurde karaf (bovenaan beschadigd), een gekleurde vaas en een coupe op voet.
Un lot de cristal de Bohême taillé, composé d'une carafe incolore avec bouchon, une carafe colorée (abimée en haut), un vase coloré et une coupe sur pied.No longer availableDim. h: 21 - 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#15Een 18 K geelgouden ring bezet met twee pareltjes en een handgeschilderd porseleinen miniatuurtje (vervaagd).
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux perles et d'une miniature peinte à la main sur porcelaine (fanée).No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 100 / 150 -
#699Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 40 / 60

