Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude ingekaderde reclameaffiche voor fietsen Rochet.

Een oude ingekaderde reclameaffiche voor fietsen Rochet met palmares van rijders in het seizoen 1946 - 1947.

Une ancienne affiche publicitaire encadrée pour vélos Rochet.
Dim. 76 x 55 cm
SKU: 2809210292.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #292
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #159

    “De wandelende Heilige Familie met in de lucht God de Vader en de Heilige Geest en de stad Jeruzalem in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.

    La Sainte Famille marchant avec Dieu le Père et le Saint-Esprit dans le ciel et la ville de Jérusalem en arrière-plan. Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 63 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #504

    Bronzen carrouselpaard.

    Cheval de carrousel en bronze.
    No longer available
    Dim. 130 x 120 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #91
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #67

    Een etui met twee Sterlingzilveren pennen, een misbaha en een paar manchetknopen. Met het wapen van Abu Dhabi.

    Un étui avec deux stylos en argent sterling, un misbaha et une paire de boutons de manchette. Avec les armoiries d’Abu Dhabi.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #7

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een broodmandje van Gallia (Christofle) en twee uit twee delen opgebouwde kandelaars.

    Un lot de métal argenté, composé d'une corbeille à pain de Gallia (Christofle) et de deux bougeoirs construits en deux parties.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    “Moeder Gods van Tikhvin”. Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.

    Mère de Dieu de Tikhvine. Une petite icône avec riza en argent. 925/1000.
    No longer available
    Dim. 15 x 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #237
    Linhof Technika

    Een technische camera. Model: ‘Kardan Standard’. Sluiter: Compur 1 Lens: Symmar 1.56/150 Schneider. In goede en werkende staat. We voegen er een Linhof statief met kop aan toe.

    Une caméra technique. Modèle : 'Kardan Standard'. Obturateur : Compur 1 Objectif : Symmar 1.56/150 Schneider. En bon état de fonctionnement. Nous ajoutons un trépied Linhof avec tête.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #414
    Erno Nagy
    Period: 1881 - 1951

    “Portret van een lachende jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1925.

    Portrait d'un jeune homme souriant. Huile sur panneau. Signée et datée 1925 au dos.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #283

    Een paar porseleinen bloempotjes met wit reliëfdecor van palmbomen op blauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.

    Paire de pots de fleurs en porcelaine à décor en relief blanc de palmiers sur fond bleu. Marqué en bas. L'un avec éclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #578

    Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.

    Un lot de neuf livres, édité par le Mercatorfonds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #266

    Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.

    Une armoire avec une série de livres d'Hendrik Conscience.
    No longer available
    Dim. 100 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    “Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).

    ”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).
    No longer available
    Dim. 58 x 93 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More