Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude ingekaderde reclameaffiche voor fietsen Rochet.

Een oude ingekaderde reclameaffiche voor fietsen Rochet met palmares van rijders in het seizoen 1946 - 1947.

Une ancienne affiche publicitaire encadrée pour vélos Rochet.
Dim. 76 x 55 cm
SKU: 2809210292.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #292
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #626

    Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 62 x 133 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #272
    Fr. Luyckx

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229
    Charles Houben
    Period: 1871 - 1931

    “Dorpsweg aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Zeer kleine perforatie.

    Chemin de village au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée. Très petite perforation.
    No longer available
    Dim. 51 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #373

    Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari avec des grues dans le décor.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432

    “A Hossegor (Landes)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht op de verso.

    A Hossegor (Landes). Huile sur toile. Signée et dédicacée au dos.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #21
    Swiza

    Een tafelklokje in oorspronkelijk doosje.

    Une horloge de table dans sa boite d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #307
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé et rouge et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #401

    Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.

    Une paire de vases chinois cloisonnés sur laiton avec fleurs et papillons.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #107

    Een bronzen engel met donker patina en verguldsel op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van J. Pradier.

    Ange en bronze à patine sombre et dorure sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de J. Pradier.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #121
    Delvaux

    Een rood lederen handtas in draagtas.

    Un sac à main en cuir rouge dans un étui de protection.
    No longer available
    Estimate: € 230 / 260
  • #693

    Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.

    Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.
    No longer available
    Dim. 17 x 22 x 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #688
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer kleine schilfer onderaan.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Epoque Art Déco. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More