Other lots in this auction
-
#673Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#651Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#454Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Portaal (Kathedraal Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/50 buiten de plaat.
”Portail (Cathédrale d’Anvers)”. Une eau-forte. Signée et numérotée 6/50 hors planche.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#740Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#356Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#649GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200 / 300 -
#801Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#628Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.No longer availableEstimate: € 320 / 360 -
#647Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#305Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 10,18 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#474Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Kempische hoeves”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat. Eén proefdruk en het andere genummerd 43/75.
”Fermettes Campinoises”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche. Un essai et l’autre numérotée 43/75.No longer availableDim. 11,5 x 12 & 9,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#175Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5,60 ct. en robijnbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,36 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 5,60 ct et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 3,36 ct.No longer availableDim. 38,68 gEstimate: € 2000 / 2400

