Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude kaugomballenautomaat van kunststof.

Een oude kaugomballenautomaat van kunststof.

Distributeur à chewing gum ancien en plastique rouge.
Dim. h: 38 cm
SKU: 2808180058.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #58
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #788

    Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.

    Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #798
    Val St. Lambert

    Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig glas. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en huit pièces en verre incolore et ambre.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #147
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.

    Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.
    No longer available
    Dim. 191 x 179 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #512

    “Personage in tegenlicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “Costaleon 1960”.

    ”Personnage en contre-jour. Huile sur toile. Porte la signature “Costaleon 1960”.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #568

    Een paar fishtanks van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en fazanten en goudvissen binnenin.

    Une paire d’aquariums en porcelaine bleue et blanche de Chine à décor de fleurs et faisans, décoration de poissons rouges à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #696

    Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.

    Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Dim. h:110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #557

    Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.

    Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #483

    Een paar Afrikaanse slagtanden, versierd met gesculpteerde olifantjes. Begin XXste eeuw.

    Paire de défenses africaines décorées de petits éléphants sculptés. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #590

    Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.

    Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #71

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.

    Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    “Meisje in bloementuin”. Gouache op papier. Draagt een handtekening “Kadar Bela”.

    “Fille dans un jardin fleuri”. Gouache sur papier. Porte une signature: “Kader Bela”.
    No longer available
    Dim. 41 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More