#647Een Franse marinekepie.
Un képi de la marine française.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#281Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
#218Delvaux, BruxellesEen handtas in toile de cuir. Model calicot.
#223Delvaux, BruxellesEen zijden foulard. Gemerkt
#213Cartier, ParisEen zijden foulard. Gemerkt.
#261Een oude Duitse brandweerhelm.
Un vieux casque de pompier allemand.No longer availableEstimate: € 120 / 160
#498Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
#29Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#112Waning“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#464Een notenhouten open boekenkast in Empirestijl met verguld bronzen monturen en op leeuwenpoten.
Bibliothèque ouverte de style Empire en noyer avec montures en bronze doré et pieds de lion.No longer availableDim. 175 x 111 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#297Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
#100Een 18 K geelgouden platte schakelketting.
#488Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een wit aardewerken jardinière op sokkel.
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200 / 240