Similar lots by type
-
#660
Een eikenhouten wandconsole met drie laden.
Console en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100/120 -
#801
Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800/1200 -
#570
Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.
Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 120/200 -
#365
Een houten kaptafel met een lade onder een marmeren blad en met tussenverbinding. We voegen er een stoel in Louis-Philippestijl aan toe.
Coiffeuse en bois ouvrant à un tiroir sous la tablette en marbre. Piétement à entretoise. Nous ajoutons une chaise de style Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 94 cmEstimate: € 100/120 -
#593
Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/700 -
#495
Een paar stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Paire de chaises en hêtre plié au vapeur de style Thonet.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#600
Een groot bureau in Lodewijk XV-stijl met lederen blad en verguld bronzen beslag in de geest van Boulle.
Grand bureau de style Louis XV à tablette en cuir et aux montures en bronze doré à la manière de Boulle.No longer availableEstimate: € 2000/2200 -
#560
Een ronde bilbiotheektafel van gefineerd hout in Georgianstijl met een gevacheteerd blad en vier laden in de gordel.
Table de bibliothèque ronde en bois de placage de style Georgian. Tablette en vachette et quatre tiroirs en ceinture.No longer availableDim. Ø: 112 cmEstimate: € 200/240 -
#602
Een betaaltoogje van gesculpteerd eikenhout, afkomstig uit een bioscoop.
Petit comptoir de cinéma en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#579
Een Afrikaans kistje van gesculpteerd hardhout, versierd met figuren in reliëf en bovenaan getooid met een hagedis.
Coffret africain en bois dur sculpté décoré de figurines en relief et surmonté d’un lézard.No longer availableDim. 29 x 40 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#666
Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/300 -
#566
Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 80/120 -
#626
Een garderobekast van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne sculpté à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 192 x 132 x 60 cmEstimate: € 150/250 -
#455
Een plantenstaander van gesculpteerd notenhout, versierd met drie zwanenhalzen.
Piédestal en noyer sculpté décoré de trois cols de cygnes.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 60/100 -
#500
Een sierezel van gesculpteerd hout in barokke inspiratie.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 100/120 -
#196
Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden, een gevacheteerd blad en versierd met bronsbeslag.
Bureau en bois de placage de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, tablette en vachette, montures en bronze.No longer availableDim. h: 79 x 161 x 81 cmEstimate: € 200/240 -
#395
Twee oude instrumentenkoffers.
Deux anciens coffres à instruments.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#540
Een paar dagobertstoelen van gesculpteerd eikenhout, versierd met een engelenhoofdje, draken en een schild. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Paire de chaises Dagobert en chêne sculpté décorées d’une tête d’angelots, de dragons et d’un écusson. XIXe siècle. Couverture à remplace.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 250/400 -
#586
Een tweedeursgarderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#576
Een Chinees meubel van deels verguld en gelakt hout met twee deuren, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Meuble chinois partiellement doré et laqué, ouvrant à deux portes décorées de fleurs et d’oiseaux polychromes.No longer availableDim. 152 x 90 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#515
Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.
Faldistorium en bois doré aux sabots en laiton d’après un exemple romain.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#530
Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.
Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 80/120 -
#480
Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.
Table d’appoint en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#616
Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.
Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 191 x 118 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#57
“Melkmeisje en waterdrager”. Een paar beeldjes van biscuit.
“Laitière et porteur d’eau”. Paire de statuettes en biscuit.No longer availableDim. H: 18,5 en 15 cmEstimate: € 60/100 -
#218Constantin Louis Detouche
Een pendule van verguld brons, versierd met een jongetje bij een vogelnestje bovenaan en onderaan een meisje met een kooitje, allen in een decor van korenhalmen en gebladerte. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze décoré d’un petit garçon et nid d’oiseaux et une petite fille dans une cage. XIXe.No longer availableEstimate: € 1300/1500 -
#770
Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
Couloir Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 87 cmEstimate: € 40/50 -
#224
Een paar van verschillende kleuren marmeren obelisken.
Une paire d’obélisques en marbre.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 1500/1600 -
#212
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#520
Een paar wingchairs van gecapitonneerd bruin leder. Op wieltjes.
Paire de fauteuils à oeillères en cuir brun capitonné. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#32P. Andries
“Kerkje in de duinen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Petite église dans les dunes”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 20/30 -
#328
Twee ronde kommen van geslepen kristal. De ene rood gekleurd in de massa (schade), de andere kleurloos (schilfers).
Deux bols ronds en cristal taillé. L’un rouge (dégât), l’autre incolore (éclats).No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#519Watanabe NobukazuPeriod: 1872 - 1944
“Notheater”. Een Japans triptiek met houtsneden. Meiji.
“Théâtre No”. Triptyque japonais aux gravures sur bois. Période Meiji.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100a/150 -
#378
Een koffie- en theeservies van verzilverd koper bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje op dienblad.
Service à thé et à café en cuivre argenté comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait sur présentoir.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#474Hubert-Henri De VriesPeriod: 1899-1979
“Stilleven met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux poinçons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#622Richard K. Kron
Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240