#851
Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
#833
Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Une jardinière en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#192Jan Van HeelPeriod: 1898 - 1900
“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Clown”. Huile sur toile. Signée et datée ‘68.No longer availableDim. 99 x 79 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#139Bernard De Pooter
“Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.
”Béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signée. Datée 1951.No longer availableDim. 71 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648
Een antieke gietijzeren haardplaat met een bloemenmand in reliëf
#439
#52Royal Zuid-Holland, Gouda
Een bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#347
Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.
Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86
Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
#412
Een in hoogte verstelbare kleedspiegel op voet met een lade in de entretoise
#638
Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.No longer availableDim. b: 217 cmEstimate: € 200 / 300 -
#547
Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.
Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 160