#635
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#347
#249
Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
#258
Een doosje met elf Franse eretekens.
#98
Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
#639
Twee witgelakte houten spiegels in mansardestijl.
#405Tabriz
Een handgeknoopt perzisch kleedje, zijde op katoen.
#373
Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.
Une tirelire de mission en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#473
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30/40 -
#78
“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.
#502
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
#377
Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
Une petite représentation en bronze de Ganesh. Travail tibétain.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80/120