#489“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Draagt een monogram ‘O.K.’ en 1967.
Nature morte aux fleurs. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme O.K. et 1967.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 180 / 220 -
#334ColumbiaEen oude slingergrammofoon met een groot aantal platen en met reservenaalden. Werkende staat.
#82Hans Reifferscheid“Duits bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Village de montagne allemand . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 75 / 100 -
#715Een Engelse schommelstoel.
Une chaise berçante anglaise.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#309Een reproductie van affiche van de Red Star Line naar Henri Cassiers.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille noire aux fleurs et poissonsNo longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#710MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#312“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘H.V.H.’.
Nature morte aux lilas . Huile sur toile. Monogrammé H.V.H. .No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#321Een aardewerken tapkraan met meerkleurig bloemendecor, bovenaan getooid met een adelaar. Tijdperk Art nouveau. (Kranen recenter).
Un robinet en faïence à décor floral multicolore, surmonté d'un aigle. Epoque Art Nouveau. (Robinets plus récents).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#381RadioneEen Volksempfanger in bakelieten kast.
#504Nancy AileryPeriod: °1962“Bleu” & “Venice”. Een paar zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.
Bleu & Venise . Une paire de sérigraphies. Tous deux signés à l'extérieur de la planche et numérotés sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#743Een grote messingen obus uit de Eerste Wereldoorlog. Gemerkt FN 1918.
Un grand obus en laiton de la Première Guerre mondiale marquée FN 1918.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80 / 100