Other lots in this auction
-
#404Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.
Un grand nombre de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 50 / 60 -
#699Een Nepalese tangka op zijde.
Un tangka népalais sur soie.No longer availableDim. 40 x 32 cm (binnen) (90 x 65 cm (buiten)Estimate: € 80 / 100 -
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,27 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 350 / 450 -
#649Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#308GloriaEen mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.
Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#18Een geelkoperen toeter.
Klaxon en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 25 / 30 -
#414Staf De Smedt“De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.
“L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#551Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen.
Une paire de pots de gingembre en porcelaine de Chine avec une décoration Lange Lijzen multicolore.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een bruidspaar. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika. Evenals een soortgelijk antropomorf kannetje.
Jeunes mariés. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale. Ainsi qu’une petite verseuse anthropomorphe.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682Adrienne Pas“Stilleven met gebroken bloempot en viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 6 - 1903.
“Nature morte au pot aux fleurs cassé et aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 6-1903.No longer availableDim. 28 x 36 cmlEstimate: € 100 / 150 -
#394Een Lodewijk XVI armstoel van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke bekleding te vernieuwen/schoon te maken.
Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine à nettoyer ou à renouveler.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#187Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400

