Other lots in this auction
-
#408Rond rokerstafeltje van getorst eikenhout met gegraveerd koperen blad.
Table pour fumeur ronde en chêne torsadé avec plateau en cuivre gravé.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#731Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#114Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#234Marinus Van Eys“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#726Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#605Zittende figuur. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Personnages assis. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Afrique centrale.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
Un beurrier hongrois avec un bocal en verre et une vieille bouteille de soda.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#465Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris. Frétel en forme de chien de pho.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200 / 220 -
#15Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec pièces. Mexicano 1865. 1 Peso.No longer availableDim. 2,17Estimate: € 100 / 150 -
#12René De LannoyPeriod: 1907-1985“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 29 cmEstimate: € 30 / 40

