Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude messing/brons patrijspoort.

Een oude messing/brons patrijspoort.

Un vieux hublot en laiton / bronze.
Dim. Ø: 42 cm
SKU: 2710200273.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #273
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #333

    Een reeks van vier wijwatervaatjes. XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw.

    Une série de quatre récipients d'eau bénite. XVIe, XVIIe et XVIIIe siècles.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 10 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #183

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #621

    “Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.

    Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #364

    Een paar bijzetkastjes van gefineerd hout op drie gebogen en gekruiste poten en met een lade in de gordel.

    Une paire de meubles d’appoint en bois plaqué sur trois pieds courbes et croisés et avec un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #277
    Goebel, Germany

    “Umbrella girl”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 152 B. Gemerkt.

    Umbrella girl . Une figurine en porcelaine multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 152 B. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #157
    Gustave Kasteleyn

    “Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.

    Buste de jeune femme . Terre cuite. Signé et daté 1885. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #656
    Sarouk Mahal

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 380 x 296 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #667

    Een glazen stolp met negen vlinders.

    Une cloche avec neuf papillons.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #409

    Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.

    Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. 42 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #539
    Theodor Van Ryswyck
    Period: 1811 - 1849

    “Paard”. Olieverf op paneel in impasto-techniek. Gesigneerd.

    Cheval. Huile sur panneau à technique impasto. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #585

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 450 / 550
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More