#579“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
“Femme asiatique”. Technique mixte. Signée et datée 1989. Porte un cachet.No longer availableDim. 79 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#458GuerinEen tabakspot van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
#301Een miniatuur taartschep en strooilepel van verzilverd metaal. In etui.
Une petite pelle à gâteau en metal argente et une cuillère à dispersion. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#196Een tweeledige houten hoekvitrine.
#66Een Lodewijk XVI hangvitrine met één deur. XIXe eeuw.
#768Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.
#524Schuermans“Anion - Cation”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2000 buiten de plaat.
Anion - Cation . Une lithographie. Signée et datée 2000 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 81 x 110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#38Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys
#675Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
#470Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
#660Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200