Other lots in this auction
-
#60Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#240Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1,25 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 1,25 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 500 / 600 -
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.
Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.No longer availableDim. 166 x 252 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#55Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.
Un collier en or rouge 18 carats avec un pendentif en or rose serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et une perle. Avec certificat.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#543Een paar Chinese balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Kleine restauratie aan de rand.
Paire de vases balustres chinois en porcelaine de Canton multicolores et dorés. Petite restauration sur la tranche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#313Twee paar borden van meerkleurig Frans aardewerk.
Deux paires d'assiettes en faïence française multicolores.No longer availableDim. Ø: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#64“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#281Een tweedelig serveerbestek met verzilverd metaal met benen handvatten. In etui.
Un couvert de service deux pièces en metal argente aux manches en os. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#322Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#707Goebel, Germany“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#154Remi Deppe“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200 / 250

