Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude messingen bel.

Een oude messingen bel.

Une ancienne sonnette en laiton.
Dim. h: 50 cm
SKU: 1012190037.
Category: Koper.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #33

    Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #438

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #391

    Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.

    Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #188

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #282

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.

    ”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #429

    Een messingen luchtertje met vijf lichtarmen met bloemvormige glazen kappen.

    Un lustre en laiton à cinq bras et capes en verre sous forme de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #763

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #675

    Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.

    Un bracelet esclave en argent. 925‰.
    No longer available
    Dim. 61 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #17

    Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.

    Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #270

    Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.

    Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #321
    Fuerstenberg

    Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #559

    “Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.

    ”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 9/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #598

    Een zittende Boeddha van verguld brons.

    Un Bouddha assis en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #644

    Een klein barmeubeltje in de vorm van een bierton.

    Un petit meuble de bar sous forme de fût.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #62
    J. Genot

    “Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    ”Lisière”. Huile sur panneau. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More