Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude paspop  op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.
Een oude paspop  op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.
Stockman, Paris

Een oude paspop op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.

Un vieux mannequin sur une base en métal. Avec une tête de lapin en peluche.
SKU: 2710200505.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #505
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #609

    Trumeauspiegel. Tijdperk Empire.

    Trumeau d’époque Empire.
    No longer available
    Dim. H. 157 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #685
    Calligaris, Italy

    Een reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.

    Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #771

    Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.

    Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #67
    Eugène Polot

    “Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.

    Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 & 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #6

    Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.

    Petit lustre en bronze à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #352

    “Kat op een kussen”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    “Chat sur un coussin”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #762
    Villeroy & Boch, Metlach

    Vier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.

    Quatre pots différents dont trois avec couvercle et décorés d’un décor de chasse Artémis. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm - 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #748
    Amhora, Austria

    Een vaas van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt. Nummer 1321.

    Un vase en porcelaine multicolore décoré de deux filles jouant. Marqué en bas. Numéro 1321.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #18

    Een geelkoperen toeter.

    Klaxon en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #529

    Drie Japanse houtsneden in kleuren. Voorstelling van geisha’s. Einde XIXde eeuw. Enkele vlekken.

    Trois gravures sur bois japonaises en couleurs. Représentation des geishas. Fin du XIXème siècle. Quelques taches.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #177
    Delvaux, Bruxelles

    Een donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.

    Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #473

    Een lampenvoet van blauw crackleware.

    Un pied de lampe en crackleware bleu clair.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More