Other lots in this auction
-
#169Albert Likeke MongitaPeriod: 1916-1985“Personages bij een hut in het oerwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Personnages près d'une cabane dans la jungle . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,65 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#465Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de papillons entourant des arbustes fleuris. Frétel en forme de chien de pho.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200 / 220 -
#137ChristofleEen etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.
Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#553Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Barst aan een handvat.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise à décor multicolore. Marqué en bas. Fissuré sur une anse.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Twee siercoupes van meerkleurig Muranoglas.
Deux coupes décoratives en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. Ø: 33 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd C.S.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Monogrammé C.S.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#688Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
Une couronne flamande en laiton à huit bras légers.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#660Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#132Alfons ProostPeriod: 1880 - 1957“Zittend naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur (familiebezit.
Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#744Twee verschillende plantenstaanders.
Deux supports de plantes différents.No longer availableDim. h: 85 & 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151Een Engelse Sterling zilveren set met vier borstels, een handspiegel en een kam. In etui.
Garniture en argent sterling anglais comprenant quatre brosses, un miroir et une peigne. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 200 / 300


