#752Een paar verzilverd metalen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl.
Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#697Een paar vazen van meerkleurig barbotine met bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Paire de vases en barbotine multicolores à décor floral en relief. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Rond rokerstafeltje van getorst eikenhout met gegraveerd koperen blad.
#338Twee siercoupes van meerkleurig Muranoglas.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#675Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
#425VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#356Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 50 / 60 -
#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
#396Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#593Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800