Similar lots by type
-
#271
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30/40 -
#191
Een XIXe eeuws harnas op een houten voetstuk. Compleet met slagzwaard.
Un harnais en fer forgé du XIXième siècle, sur socle en bois. Complet avec glaive.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 1500/1800 -
#725
Een lot oude balg - camera’s in werkende staat. Periode ‘30 - ‘50. Twee camera’s “Agfa Isolette ( jaren ‘50), Twee AGFA Balgcamera’s met Jgstar- lens ( ca. jaren ‘30), een “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) en twee statiefjes.
Lot de caméras anciennes en état de marche. Période 1930-50 dont deux “Agfa Isolette (années ‘50), Deux AGFA au lentilles Jgstar ( années ‘30), une “AGFA BOX 54” ( ca. 1930-33) et deux statifs.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#48
Een mapje met 72 diverse munten. Replica’s en andere.
Une farde avec 72 pièces de monnaie diverses.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#362
Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50/70 -
#351
Een halllantaarn in koper en paars glas. (een ruitje is los).
Une lanterne de couloir en cuivre et verre mauve. (un verre est détaché).No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#77Hérgé
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#607
Belgische postzegels in zes verschillende albums. 1. 1849-1964. Goed gevuld met veel speciale vellen en o.m. een postfrisse Orval 1933, een Gehelmde Albert I van 2 frank enz. enz. 2. 1965-1991, postfris. 3. Congo Vrijstraat, Belgisch Congo, Bezet Duits Oost-Afrika, Ruanda-Urundi. 4. Taks, Expres, Spoorwegen, Telegrafie. 5. Recente zegels en vellen. 6. Vellen en reeksen w.o. Belgica 1972, Themabelga 1975, Luchtpost e.a.
Timbres postes belges dans six albums. 1. 1849-1964. Bien remplis avec beaucoup de feuilles spéciales et e.a. Orval 1933 non oblitéré, un Albert I casqué de 2 F. etc. etc. 2. 1965-1991, non oblitérés. 3. Congo Etat Indépendant, Congo Belge, Afrique Orientales Allemande Occupée, Ruanda-Urundi. 4. Taxes, Express, Chemin de Fer, Télégraphie. 5. Timbres et feuilles récents. 6. Feuilles et séries dont Belgica 1972, Themabelga 1975, Poste aérienne e.a.No longer availableEstimate: € 1000/1500 -
#503
Een bolle Chinese vaas van polychroom porselein met een decor van spelende kinderen in cartouches en op de zijkanten versierd met hertenkoppen. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine polychrome de Chine à décor d’enfants jouant dans des cartouches. Anses en forme de têtes de cerf. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#615
Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 148 x 100 x 46 cmEstimate: € 180/220 -
#753B.F.K.
Een jardinière van kobaltblauw porselein met een handgeschilderd bloemendecor met messingen montuur en voet. Onderaan gemerkt.
Jardinière en porcelaine bleue cobalt à décor de fleurs peint à la main. Monture et base en laiton. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#729
Een ovale spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl.
Miroir ovale à cadre en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 72 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#514Emile Gastemans
“Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.
“Couple espagnol”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#374
Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
Un lustre Mazarin en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300/500 -
#178
Een zilveren koffiekan met houten handvat. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 700 gram bruto.
Une cafetière en argent avec une poignée en bois. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. Période 1814-1831. 700 g brut.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 300/350 -
#604
Een uit acht delen opgebouwde Chinese pagode van meerkleurig porselein met een decor van draken.
Pagode en porcelaine de Chine polychrome en huit parties. Décor de dragons.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 800/1000 -
#623
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.
Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 104 x 97 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#393H. Becquet
Een aardewerken pendule, bovenaan getooid met twee windhonden en met een blauw op wit decor van een molen in een landschap. Achteraan gemerkt.
Une pendule en faïence, le dessus décoré de deux lévriers, et décor bleu sur fond blanc d’un moulin dans un paysage.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100