Similar lots by type
-
#375Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#315Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#280Liu-Jo de Jeanne en ProvenceTwee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#265Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#295Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#285Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#634Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#376Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#385Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#330Yves RocherDrie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#355Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#744F. Wouters“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50 / 100 -
#360Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#240Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#35VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#220CreatureEen eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#704Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80 / 100 -
#45SwarovskiEen horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#595Salvatore Ferragamo en EspritTwee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#585Yves Saint LaurentArmbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#5Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#321Een lot kristal, bestaande uit een rookgrijs en een mauve bloemenvaasje en twee verschillende kleurloze asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristaux comprenant un vase en gris fumé et un en mauve, ainsi que deux cendriers incolores dont un à la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#313Twee kruiken en een oorvaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Deux cruches et un vase à deux anses en pâte de verre polychrome dans le goût de Murano.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#227ChantalEen slingergrammofoon van hout met een messingen hoorn.
Ancien phonographe en bois au corne en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 180 / 240 -
#129L. Van Immerseel“Bomen in de winter.” Houtskool op papier.
“Arbres en hiver”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 51 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#536Een gefineerde vitrinekast in Chippendalestijl.
Vitrine en bois de placage de style Chippendale.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#326Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 388 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#734Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#559Een buffetkast van gesculpteerd hout met twee grote en een kleine lade boven twee gemoulureerde deuren.
Buffet en bois sculpté ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessus de deux ports moulurées.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 100 / 160 -
#474HerendEen cachepot van monochroom wit en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Hongaars werk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine blanc et doré à décor de fleurs peintes à la main. Travail hongrois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#524“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#510Een Leuchtturm-album in leren band, met alle verschillende muntstukken van alle Eurolanden d.d. 2002 evenals een 2 euromunt uitgegeven in 2005 ter ere van de B.L.E.U. 8 kaarten met nationale munststukjes per Europees land. Een doosje met 18 1 centmuntjes (1 voor elk muntunieland) en een penning. 2 carnets “Euro FDC 2014) met alle euromunten en een penning met beeldenaar van Filip, Koning der Belgen. Enkele FDC-enveloppes van de U.N. met munt m.b.t. D-Day. Evenals 12 penningen en munten van bron(..)
Un album Leuchtturm, reliure cuir contenant toute les pièces de monnaie des pays de l’Union Monétaire de 2002 ainsi qu’une pièce de 2 euro éditée en 2005 honorant l’U.E.B.L. 8 cartes au pièces de monnaies nationales par pays européen. Une boîte contenant 18 pièces d’un cent (1 pour chaque pays) et une monnaie. 2 carnets “Euro FDC 2014) avec toutes les pièces de l’euro et une monnaie avec Filip, Roi des Belges. Quelques FDC-enveloppes des N.U. avec monnaie commémorant D-Day. Ainsi que 12 monnaies(..)No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#754Een luchter van brons en kristal met acht lichtpunten.
Lustre en bronze et cristal à huit lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 180

