Similar lots by type
-
#480
Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#683
Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#723Leonardo Collection
Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#673
Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.No longer availableDim. h: 40 & 36 cmEstimate: € 100/140 -
#828
Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.
Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#633
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#713
Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#693L. Dake, Amsterdam
Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.
Cinq poupées de tailles moyennes et une petite à la tête et aux bras en porcelaine.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#563Armand Marseille
Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 400/600 -
#533
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/80 -
#593Unica Belgium
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#473Unica, Belgium
Twee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.
Deux poupées anciennes en plastic. Les deux marquées sur la nuque.No longer availableDim. h: 36 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#543
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.
Deux poupées anciennes en plastique dont une aux yeux dormeurs.No longer availableDim. h: 50 & 44 cmEstimate: € 80/100 -
#553Unica Belgium
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#583
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#643
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#662
“Regina”. Een schaalmodel van een zeilboot.
“Regina”. Une miniature d’un voilier.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 50/80 -
#108
Een paar kandelaars van zilvergepatineerd brons, gedragen door twee engelen. Geuten op schaal naar grotere voorbeelden.
Paire de candélabres en bronze à patine argenté portée par deux angelots. Fontes d’après des exemples plus grands.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/300 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 450/550 -
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#267
“Sint Jozef met kind”. Een reliëf van gesculpteerd hout. Gemonogrameerd ‘YJ’.
“Saint-Joseph à l’Enfant”. Haut relief en bois. Monogrammé YJ.No longer availableDim. 37 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#454
Twee oude Chinese scrolls. Eén op zijde met een decor van tijgers in een landschap. En één van bloeiende takken. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux scrolls chinois anciens. Un sur soie à décor de tigres dans un paysage, l’autre aux branches fleuries. Aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. l: 383 cmEstimate: € 60/100 -
#324Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Vogels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Oiseaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#520
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50/100 -
#636
Een fraai gesculpteerde eikenhouten buffetkast in neo-gotische stijl met twee deuren boven twee grote en twee kleine laden.
Un buffet en chêne sculpté, style neo gothique, avec deux portes au dessus , deux grands tiroirs et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 153 x 207 cmEstimate: € 240/360 -
#624
Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.
Une statue représentant une geisha. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/300 -
#286Turkman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 335 x 253 cmEstimate: € 200/300 -
#348
Een grote partij diverse oude gravures.
Grand lot de gravures anciennes.No longer availableEstimate: € 100/150