Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
Dim. h: 62 cm
SKU: 2908170533.
Category: Speelgoed.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #533
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #633

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #693
    L. Dake, Amsterdam

    Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.

    Cinq poupées de tailles moyennes et une petite à la tête et aux bras en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #480

    Een antieke poppenkoets.

    Un coche pour poupées antique.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.

    Une poupée ancienne avec vêtements en dentelle. Sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #828

    Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.

    Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #483

    Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.

    Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #475

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #673

    Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.

    Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563
    Armand Marseille

    Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #553
    Unica Belgium

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663

    Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.

    Deux poupées anciennes en plastique dont une aux yeux dormeurs.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #683

    Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.

    Poupée ancienne aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #583

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473
    Unica, Belgium

    Twee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.

    Deux poupées anciennes en plastic. Les deux marquées sur la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #723
    Leonardo Collection

    Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.

    Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #593
    Unica Belgium

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #713

    Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.

    Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #744

    Een lot ivoor bestaand uit: een sfinx, vorkjes en vismessen, twee servetringen en een beschadigde olifant.

    Un lot d’objets en Ivoire comprenant: un sphinx, fourchettes et couteaux à poison, deux ronds de serviettes et un éléphant ( endommagé).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #689
    Reno

    “Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.

    “Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #710

    Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd hout met roze fluwelen bekleding.

    Un fauteuil en cabriolet en bois sculpté avec revêtement en velours rose.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #489

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Zimmer achteraan.

    “Composition”. Huile sur toile. Porte la signature au dos: “Zimmer”.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #434
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #297

    Een smeedijzeren milieu-de-table, versierd met rozen en met glazen schaal.

    Milieu de table en fer forgé et verre. Décor de roses en relief.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #732
    Val St. Lambert

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 153 x 103 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #261
    Dubois.

    Een grote en een kleine amfoorvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk. De grote met een decor van een Griekse krijger en de andere met een wapenschild. Beide gemerkt onderaan. De grote met een kleine schilfer aan de voet.

    Un grand et un plus petit vase de forme amphore en faïence polychrome belge. Le plus grand à décor d’un guerrier grec et l’autre d’un écusson. Marques sous les bases. Eclat à la base du plus grand vase.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.

    Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    W.H. Simmons

    “The meet of the vine hounds”. Een oude Engelse jachtprent.

    “The meet of the vine hounds”. Ancienne planche de chasse anglaise.
    No longer available
    Dim. 53 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #804

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #739

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.
    No longer available
    Dim. 207 x 131 & 158 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More