Other lots by Unica Belgium
Similar lots by type
-
#480
Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#683
Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#723Leonardo Collection
Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#673
Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#828
Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.
Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#583
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#473Unica, Belgium
Twee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.
Deux poupées anciennes en plastic. Les deux marquées sur la nuque.No longer availableDim. h: 36 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#633
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.No longer availableDim. h: 40 & 36 cmEstimate: € 100/140 -
#543
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#573
Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.
Une poupée ancienne avec vêtements en dentelle. Sur pied.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#533
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/80 -
#643
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40/60 -
#563Armand Marseille
Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 400/600 -
#475
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#713
Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#693L. Dake, Amsterdam
Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.
Cinq poupées de tailles moyennes et une petite à la tête et aux bras en porcelaine.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#663
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.
Deux poupées anciennes en plastique dont une aux yeux dormeurs.No longer availableDim. h: 50 & 44 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#166
Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200/280 -
#527
“Man met stok”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor.
“Homme aux bâton”. Netsuké en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/120 -
#224Willem J. PasmanPeriod: 1905 - 1984
“Palingboot op een meertje met een molen op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau à anguilles sur un petit lac avec un moulin à l’arrière plan”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#60
Een platina art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague art déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 500/600 -
#174Jos Vergauwen
“Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#766
Een reeks van zes Engelse stoelen, versierd met een ingelegde siervaas in de rug.
Une série de six chaises anglaises, décorations de vasques incrustées dans le dos.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#232Jos Vergauwen
“Hollands meergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 140 cmEstimate: € 120/200 -
#296Petit à Couvin.
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 220 x 45 x 30 cmEstimate: € 250/400 -
#313Sitzendorf
“Napoleon Bonaparte”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Napoléon traverse les Alpes”. Statuette en porcelaine polychrome d’après David. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/140 -
#82
“Zicht op het Steen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
“Vue du Steen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 25/40 -
#635
Een gefineerd bijzettafeltje met één lade en een centrale liervormige poot.
Une petite table d’appoint en placage à un tiroir et un pied central en forme de lyre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/200 -
#358
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een grote en een kleine wandconsole in de vorm van kapitelen en een zuiltje.
Un lot de gravures en bois, comprenant une grande et une petite console.No longer availableDim. h: 12 76 cmEstimate: € 50/60