Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude radio in bakelieten kast.
Een oude radio in bakelieten kast.
Zaukönig

Een oude radio in bakelieten kast.

Une vieille radio dans un étui en bakélite.
Dim. 23 x 29 cm
SKU: 2809210669.
Auction day: 29 September 2021 19:00
Catalogue #669
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #121
    Delvaux

    Een rood lederen handtas in draagtas.

    Un sac à main en cuir rouge dans un étui de protection.
    No longer available
    Estimate: € 230 / 260
  • #12
    Edgar Bijtebier
    Period: 1875 - 1940

    “Polderlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.

    Paysage des polders. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1919.
    No longer available
    Dim. 25 x 46 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #323

    Een lot van negen diverse borden o.m. uit Doornik (décor à la mouche), Minton, Oost-Frankrijk, e.a. Diverse letsels.

    Un lot de neuf assiettes diverses de Tournai (décor à la mouche), Minton, Est de la France, et autres. Dégâts divers.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm à 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #328

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel, een dienblad en een schotel op voet met handvat.

    Un lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé trois pièces, d'un plateau et d'une soucoupe sur pied avec anse.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #190

    Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats avec une longue chaîne de montre plaquée or. (léger endommagement du cadran).
    No longer available
    Dim. bruto 35,95 g Ø 3,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #337
    Steiff

    Een pluchen pinguïn.

    Un pingouin en peluche.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #151

    Een panter van geel albast met glazen ogen. Mogelijk Italiaans, medio XXste eeuw.

    Panthère en albâtre jaune aux yeux en sulfure. Probablement italien, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 65 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #509

    Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.

    Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #211

    Een gebeeldhouwd eikenhouten ééndeurskastje met getorste stijlen.

    Un meuble à une porte en chêne sculpté avec des montants torsadés.
    No longer available
    Dim. 110 x 83 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #183

    “Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.

    Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.
    No longer available
    Dim. 75 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 700
  • #545

    Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.

    Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.
    No longer available
    Dim. 111 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #182

    “De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.

    L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 88 cm
    Estimate: € 400 / 500
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More