Similar lots by type
-
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#813
Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#370Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150/250 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50/100 -
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#96
Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#603
Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#375
10 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#455
Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#335Ecuador
Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#598
“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250/350 -
#806
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#310Peru Ilaria
Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100/150 -
#285Peru Ilaria
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150/250 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#225China
Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100/150 -
#821
Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/160 -
#380
Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#54Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Wandelaars”, 20/45. “Sneeuw te Sint-Anneke”, 34/45. “Spaanse bedelares”, 13/45. “Stad”, 5/25. Vier gravures, gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Baladeurs”, 20/45. “Neige sur Sint-Anneke”, 34/45. “Mendiante espagnole”, 13/45. “Ville”, 5/25. Quatre gravures, signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#204Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600/1000 -
#247Jozef CantréPeriod: 1890-1957
“De Schilder” Bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Peintre”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 1200/2000 -
#714
Een oude bajonet met schede. Begin XXste eeuw.
Ancienne baïonnette et son fourreau en acier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 60/100 -
#92Roger Hebbelinck
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#694
Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XVI-stijl. Gemonteerd als elektrische lampen.
Paire de candélabres en métal argenté de style Louis XVI Montés en lampes à l’électricité.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#38
Een hangconsole van gesculpteerd notenhout in neo-gotische stijl.
Console à suspendre en noyer sculpté de style gothique.No longer availableDim. H 74 cmEstimate: € 80/120 -
#519
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#68Giuseppe Armani
“Dame met papegaai”. Een polychroom beeldje, uitgegeven bij Capodimonte. Gesigneerd.
“Dame au perroquet”. Statuette polychrome éditée par Capodimonte. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#595
Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.
Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#769
Een zgn. ‘Tunbridge Ware’ spiegel. Mahoniehoutfineer met ingelegde motieven. XIXe eeuw.
Miroir dite Tunbridge Ware. Placage d’acajou et incrustations. XIXe siècle.No longer availableDim. 67 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#756
Een kleine eikenhouten tafel in barokke stijl.
Petite table en chêne de style baroque.No longer availableDim. l: 121 cmEstimate: € 40/60