#98
“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
#662Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Sirenes”. Een studietekening. Potlood op papier. Met atelierstempel.
#655Dinh Van
Een zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#562
“Personages”. Twee composities in één lijst. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Deux compositions dans un encadrement. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#474
“Compositie”. Aquarel op karton.
”Composition”. Aquarelle sur carton.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905
“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#848
Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
#683
Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.
#762
#221
Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.
Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 600 / 900 -
#707
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales , cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50