Other lots by Berkel
Similar lots by type
-
#841
Twee appliques van messing met bloemvormige kapjes in gesatineerd glas.
Deux appliques en laiton, capes en forme de fleur et verre satiné.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#691
Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90/110 -
#499
Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Deux pièces de maître en forme de figures géométriques.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 60/100 -
#788
Een schijf gepolijst versteend hout.
Un disque de bois pétrifié polis.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#287
Een partij van vijf hoedenvormen.
Un lot de cinq formes à chapeau.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#252
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.No longer availableDim. l:83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#276
Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260/280 -
#582
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Encadrement miroir avec une photo de Marilyn Monroe.No longer availableDim. 89 x 72 cmEstimate: € 160/180 -
#512
Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 100/140 -
#647
Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.
Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 650/750 -
#525
Een snuffbottle van gedreven messing met een decor van dieren en personages. Onderaan gemerkt. Afwerking met koraal van het deksel.
Un flacon dit ‘snuffbottle’ en laiton repoussé et décor d’animaux et personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 60/80 -
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260/300 -
#381
Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
Une garniture de bureau sous forme de canon.No longer availableDim. l:24 cmEstimate: € 45/50 -
#789
Twee wortels van koffieplanten.
Deux racines de plantes à café.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 20/30 -
#877
Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#253
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.No longer availableDim. l: 83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#208
Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#641
Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Une paire de pieds de lampe en laiton, style Art Déco, décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 260/300 -
#791
Twee oude bijlen met houten stelen.
Deux anciennes haches à manche en bois.No longer availableDim. l: 72 en 64 cmEstimate: € 40/50 -
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40/60 -
#907
Een messingen bel met wandbevestiging.
Une sonnette en laiton avec attache murale.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#433
Een set van zes verzilverde bekers.
Un lot de six gobelets argentés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#871Baccarat
Drie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableDim. 8 x 22 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#545
“Voorstelling van een episode uit de Ramayana met Hanuman, de aapgod als hoofdfiguur”. Een groepje van fijn gesculpteerd been. Balinees werk.
Un groupe en os finement sculpté de Bali. Représentation d’une scène de la Ramayana avec Hanuman, le Dieu-Singe, comme acteur principal.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 60/80 -
#136
Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240/280 -
#283
Een antieke apotheker fles met originele stop.
Une bouteille à bouchon ancienne de pharmacie. Bouchon d’origine.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100/140 -
#596330 x 210 cm
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 330 x 210 cmEstimate: € 200/220 -
#69G. Parmentier
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#677
Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#437Val St. Lambert
Een lampvoet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal incolore. Marque.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#685
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or de deux couleurs 18 ct.No longer availableDim. 16,80 gEstimate: € 400/500 -
#659
Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200/300 -
#670
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. Topaas en amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et un topaze et améthyste ayant un poids total de ± 15 ct.No longer availableDim. 10,11gEstimate: € 1000/1200 -
#810
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Kleur F. SI1.
Un brillant dans un certificat sous scellé AIG. 0,54 ct. Couleur F. SI1.No longer availableEstimate: € 1100/1200 -
#440
Een lang parelhalsnoer met zoetwaterparels.
Un long collier de perles d’eau douce.No longer availableDim. ± 120 cmEstimate: € 160/200