Similar lots by type
-
#9J. Fenton“Kustzicht met meeuwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mouettes devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.
“Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.No longer availableDim. 75 x 101 cmEstimate: € 450 / 550 -
#389René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002Twee bloemenstillevens, resp. Olieverf op paneel en op board. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur panneau et carton. Toutes les deux signées.No longer availableDim. 17 x 22 & 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#608Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#669“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#679“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#598Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#654Åslund“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#682Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#569H. Soto“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#659Reno“Trilogie A, B & C”. Drie moderne werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Trilogie A,B et C”. Trois oeuvres modernes. Huile sur toile. Signées et datées 2010.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#684Maurice Musin“Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#12Pierre HoebrechtsEen lot schilderijen: “Landschap”, olieverf op doek, gesigneerd (60 x 90 cm), (kader beschadigd); “Personages voor bomen”, olieverf op doek, gesigneerd (58 x 90 cm), (letsels); “Meisje met honden”, olieverf op paneel, niet-gesigneerd (78 x 53,5).
Un lot de peintures: “Paysage”, huile sur toile, signée (60 x 90 cm), (cadre endommagé), “Personnages devant des arbres”, huile sur toile, signée (58 x 90 cm), (dégâts); “Filles et chiens”, huile sur panneau, non-signé (78 x 53,5 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#722Hilde Hendrickx“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#186“Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 500 / 750 -
#239Isidore MeyersPeriod: 1836 - 1917“Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46,5 x 32,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#639Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#689Reno“Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.
“Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#212Charles Van RoosePeriod: 1883-1960“Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 550 / 600 -
#664E. Bouillon“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#768Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#214Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#719Joan MiroPeriod: 1893 - 1983“Compositie”. Een lithografie. Draagt een handtekening.
“Composition”. Litho. Porte une signature.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Een bronzen schouwpendule in Louis-Philippestijl, versierd met een herder.
Pendule en bronze et albâtre de style Louis-Philippe, décorée d’un berger.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#37Een gedraaid notenhouten wandkapstok met twee grote en vier kleine uitplooibare haken. Kleine restauratie.
Porte manteau mural en noyer tourné avec deux grands et quatre petits crochets pliants. Petite restauration.No longer availableDim. 45 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592“Voor Iris. Meisje bij het raam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Met opdracht aan de achterkant.
“Pour Iris. Fillette prés de la fenêtre”. Huile sur toile. Porte la signature: “ Paerels”. Dédicace au dos.No longer availableDim. 91 x 65 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#581Foutinelle“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#215Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 80 / 120 -
#536Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.
Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 200 / 240 -
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 110 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#242“Familieportret van een man met vouwmeter, zijn vrouw en hun dochter”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
“Portrait de famille représentant un homme avec un mètre pliant, sa femme et leur fille”. Huile sur toile. Ecole belge, XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 250 / 450 -
#236Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl. Het bovenstuk met twee gevitreerde deuren van glas in lood en onderaan met twee paneeldeuren en twee laden.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance Malinoise. Le dessus à deux portes vitrées, le dessous à deux portes pleines et à deux tiroirs.No longer availableDim. H: 224 cm B: 110 cm D: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#48Een oesterschaal van meerkleurig aardewerk. Quinson, Frankrijk.
Plat à huîtres en faïence polychrome. Quinson, France.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 22 / 26 -
#249Cornelis Schut“Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 60 / 80

