#430Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct. en een centrale turkoois van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,16 ct et d’une turquoise de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#589“Dierentuin”. Olieverf op doek.
#449Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.
#898Twee verschillende messingen kandelaars.
#545“Voorstelling van een episode uit de Ramayana met Hanuman, de aapgod als hoofdfiguur”. Een groepje van fijn gesculpteerd been. Balinees werk.
Un groupe en os finement sculpté de Bali. Représentation d’une scène de la Ramayana avec Hanuman, le Dieu-Singe, comme acteur principal.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
#157DelvauxEen blauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#640Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K. VS - SI1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K. VS - SI1.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#387Een oude bloeddrukmeter in metalen doos.
Un ancien tensiomètre dans une boîte en métal.No longer availableEstimate: € 25 / 30