Other lots in this auction
-
#35Een paar 18 K geelgouden trouwring.
Une paire d'alliances en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,37 gEstimate: € 130 / 150 -
#430Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
Une boîte à cigarettes en bois et argent avec un pendentif et six cuillères.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#608Twee stuks Aziatisch brons, bestaande uit een XIXe eeuws dekselvaasje (deksel manco) en een Perzisch vaasje met gegraveerd decor.
Deux pièces en bronze asiatique, composées d'un vase du XIXe siècle (couvercle manquant) et d'un vase persan à décor gravé.No longer availableDim. h: 16,5 & 23,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#131Een zilveren broodmandje en een gedreven sauskom in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Wolfers 800/1000
Une corbeille à pain et un bol à sauce en argent de style Louis XV. Marques de Wolfers 800/1000.No longer availableDim. 652 g 14 x 19 cmEstimate: € 150 / 200 -
#202“De bewening van Christus aan het kruis”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, omstreeks 1600.
La Déploration du Christ en croix. Huile sur panneau. Ecole flamande, vers 1600.No longer availableDim. 94 x 62 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#80Een 18 K geelgouden speld bezet met cognackleurige diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en zeven parels.
Une épingle en or jaune 18 kt serti de diamants couleur cognac taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,20 ct. et sept perles.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 450 / 500 -
#508Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
Une paire de colonnes en plâtre de style Art nouveau. Décor en relief. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 142 cmEstimate: € 300 / 500 -
#146Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#589“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Venise. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#371Val Saint LambertEen paar kristallen kandelaars, onderaan gemerkt.
Une paire de bougeoirs en cristal, marqué en bas.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 25 / 45 -
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen 18 K en een geelgouden speld bezet met fijne pareltjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats et une épingle en or jaune 18 carats serties de perles fines.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#192Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De Heilige mis”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.
La Sainte Messe. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 200 / 300


