#95Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250 / 300 -
#79De Pooter“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#468Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
Trois cloches orientales en laiton, dont deux incrustées.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#212Constant CapPeriod: 1842-1915“De Godsdienstles of Waar is God”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”La leçon de religion ou Ou est Dieu”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#240Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 1,64 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#566MahalHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Twee vazen van Boheems kristal.
#648Een oude zittende Boeddha van brons.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d’Afghanistan en laine nouée main.No longer availableDim. 248 x 154 cmEstimate: € 60 / 80