#550Een gesculpteerde buffetkast met centraal twee gestoken deurtjes en een spiegel en langs weerskanten een gevitreerd deurtje op getorste zuiltjes.
#344Een ovale lijst met bloemenkant.
Un cadre ovale à rebord fleuri.No longer availableDim. 66 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 200 / 300 -
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#71Toiletstel van schildpad en zilver. Keuren van Mappin & Webb, omstreeks 1910.
Une garniture de toilette en écaille et argent. Poinçons Mappin & Webb, +- 1910.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#513Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#9Van Giel“Landschap”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#680Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 400 / 500