Other lots in this auction
-
#761Lot van 15 chromoboeken. ‘S Lands Glorie - 1 t.e.m. 6. Uitgeverij Fort Itegem 3 boeken betrekking tot fauna en flora van België. En 6 boeken Artis Historia met verschillende onderwerpen.
Un lot de 15 albums Chromos. ‘S Lands Glorie - 1 à 6. Edition Fort Itegem, 3 livres en relation avec la faune et flore de la Belgique. et 6 livres Artis Historia, sujets différents.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#733Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant oude slijp van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 60 / 100 -
#53Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
Deux anciennes caméras, Kodak et Zeiss.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#608“Guanyin op Fo-hond”. Een beeld van wit porselein.
”Guanyin sur chien Phô”. Une statue en porcelaine blanche.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 220 / 260 -
#558Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une série de trois netsukes en ivoire.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 100 / 120 -
#234Simonne Beardswood“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#742Juan Castells Marit“Flamencodansers”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#392P.L. DebucourtDrie kleurengravures naar Vernet. XIXde eeuw.
Trois gravures en couleurs d’après Vernet. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#172Van de Vijver“Herfstlandschap met drie personen en een schaap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’automne à trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#412“De race naar roem. Een eeuw autorensport”. Ivan Rendall. Ed. M&P. Weert, 1992.
”De race naar roem. Een eeuw autorensport”. Ivan Rendall. Ed. M&P, Weert, 1992.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
Un lot de onze verres sur pied en verre.No longer availableEstimate: € 20 / 25

