Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude Venetiaanse spiegel met bronzen cerubijnen gedecoreerd.
Een oude Venetiaanse spiegel met bronzen cerubijnen gedecoreerd.

Een oude Venetiaanse spiegel met bronzen cherubijnen versierd.

An old Venetian mirror decorated with bronze cherubs.
Dim. 106 x 73 cm
SKU: 3001240164.
Categories: Brons, Spiegel, XXe eeuw.
Auction day: 30 January 2024 19:00
Catalogue #164
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #179
    Djef Swennen
    Period: 1871-1905

    Een lot van 2 schilderijen, waarvan 1 getiteld “Maria”, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en 1 “Portret van een jonge vrouw”, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, met klein letsel in het doek. Eind 19e eeuws.

    A lot of 2 paintings, one titled "Maria", oil on panel. Signed at the bottom, and one "Portrait of a young woman", oil on canvas. Signed at the bottom, with minor damage to the canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 23cm & 60,5 x 49cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #682
    Fr. Luyckx

    Een lot van twee linosnedes van Frans Luycks, een egel met doedelzak op de rug van een haan en een pronkerige ingang.

    A lot of two linocuts by Frans Luycks, one of a hedgehog with a bagpipe on the back of a rooster and one of an extravagant entrance.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.

    A plate and vase in earthenware with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #554
    P.J. Redouté

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” and “Rosier mousseux à fleurs doubles”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #687

    Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.

    An Art Deco vase with plants and flowers in the decor. Signed F. Merijn on the glass.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #349
    Jaak Gorus

    Een lot van twee etsen van Jaak Gorus: aan’t Kiel en Rockoxhuis. Beide gesigneerd buiten de plaat J. Gorus.

    A lot of two etchings by Jaak Gorus: "at the Kiel" and "Rockox House." Both signed outside the plate J. Gorus.
    No longer available
    Dim. 11 x 13 en 15 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #572
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    ‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.

    "Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850

Other lots in this auction

  • #308

    Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.

    A lot of 2 colorless crystal decanters.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #424
    Leo Cleymans
    Period: °1937

    ‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.

    'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #509

    Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.

    A round lantern in Victorian style.
    No longer available
    Dim. 63 x 40 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #551

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.

    A pair of ginger pots. Chinese porcelain with a blue and white flower decoration.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #494

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    A decorative jardinière in bronze supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254

    “Plattelandsgezichten”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. 19e eeuws.

    "Rural landscapes." A lot of 2 paintings, oil on panel. 19th century.
    No longer available
    Dim. 20 x 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #379
    Leo Cleymans
    Period: °1937

    ‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.

    'Burning Birch Forest', oil on canvas, signed L. Cleymans.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19

    ‘Na de hooioogst’, een tekening, inkt op papier, rechts onder gesigneerd.

    "After the hay harvest", a drawing, ink on paper, signed lower right.
    No longer available
    Dim. 12 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Enrique Broglia

    Een deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, Enrique Broglia. Gesigneerd.

    A partially gilded bronze sculpture on a marble base, by Enrique Broglia. Signed.
    No longer available
    Dim. h 24 x 23 x 23 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #256

    Een piëdestal in 3 delen, groen geaderd marmer, gecanneleerde schacht.

    A three-part pedestal, green veined marble, fluted shaft.
    No longer available
    Dim. h 107,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #167

    Een van 3 Keltisch bronzen bijlkoppen, waarvan 1 met dopsleutel, type Armoricaans. Vermoedelijk 1350 – 1150 v.Chr.

    One of three Celtic bronze axe heads, one of which has a spanner, Armorican type. Presumably 1350 - 1150 BC.
    No longer available
    Dim. 13cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #350
    Ice Watch Quartz

    Een rode limited edition polshorloge. ‘Design by Jaen-Pierre Lutgen.

    A red limited edition wristwatch. 'Design by Jean-Pierre Lutgen.'
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More