Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude viool met twee strijkstokken en met koffer.  Te reviseren.
Friedrich Solmann

Een oude viool met twee strijkstokken en met koffer. Te reviseren.

Ancienne violon et deux arcs dans le coffre. A réviser.
SKU: 2405160628.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #628
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #724

    Een messingen jachthoorn.

    Cor de chasse en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #731

    Een geelkoperen trompet, gemonteerd als lampenvoet.

    Trompette en laiton, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627
    Ladislav F. Prokop

    Een viool in zeer goede staat uit 1929 en gerestaureerd door Van Laar te St. Katelijne Waver in 1988. In vioolkoffer met twee oude strijkstokken met paardenhaar. We voegen er een nieuwe vioolkist met dito strijkstok aan toe.

    Violon en très bon état de 1929, restauré par Van Laer à St.-Katelijne-Waver en 1988. Dans son coffre aux arcs à crin. Nous ajoutons une nouvelle coffre et arc.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 800

Other lots in this auction

  • #722

    Armstoel van mahoniehout, bekleed met groen fluweel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Fauteuil en acajou recouvert de velours vert. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #363

    Twee karaffen van kleurloos geslepen kristal.

    Deux carafes en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #484
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Landschap met vijver en hoeven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1905.

    “Paysage à l’étang et aux fermes”. Huile sur toile. Signée et datée 1905.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #211

    Massief zilveren bestek, compleet voor 12 personen, mits enkele manco’s. Poolse keuren (1920-1963) voor 800‰. Makersmerk S.C. 176 stuks: 12 vismessen en-vorken, 4 stuks visserveerbestek, 11 stuks divers serveerbestek, 12 grote vorken en lepels, 12 kleine vorken en lepels,12 keer drie formaten lepels, 12 gebakvorkjes, 12 keer twee types messen, 6 gebakmessen, 5 gebakvorkjes, 6 kleine vorkjes. Gewicht zonder de messen.

    Couvert en argent massif complet pour 12 personnes (176 pièces), quelques manquants. Poinçons polonais (1920-1963) pour 800‰ (3e titre). Orfèvre S.C. 12 couteaux et fourchettes à poisson, 4 pièces de service pour poissons, 11 pièces de service diverses, 12 grandes fourchettes et cuillères, 12 petites fourchettes et cuillères, 1 fois trois formats de cuillères, 12 fourchettes à gâteaux, 12 fois deux types de couteaux, 6 couteaux à gâteaux, 5 fourchettes à gâteaux, 6 petites fourchettes. Poids sa(..)
    No longer available
    Dim. 7816,40 g
    Estimate: € 4000 / 5500
  • #683

    Een Russische icoon met een afbeelding van de Moeder Gods van Kazan en Heiligen bij Christus aan het kruis. XIXe eeuw.

    Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan et des saints entourant le Christ crucifié. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #2

    Een lot van vijf verschillende schilderijen. Allen olieverf op doek.

    Lot de cinq peintures en huile sur toile.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #584
    H. Van Soom

    “The Sovereign of the Sea”. Aquarel en Oost Indische inkt. (Vochtschade).

    “The Sovereign of the Sea”. Aquarelle et encre de Chine. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 38 x 77 cm.
    Estimate: € 80 / 100
  • #455

    Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 30à
  • #48

    Een designvaas van mauve en groen Venetiaans kristal.

    Vase design en cristal de Venise mauve et vert. Avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #18

    Een paar vazen van Booms glas, versierd met vergulde motieven.

    Paire de vases en verre de Boom décorés aux bandes dorées.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #624

    Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.

    Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422
    Jef Leener

    “Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au ruisseau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More