Similar lots by type
-
#511Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426Een Chinees vierkant houten tafeltje/sokkeltje.
Tabouret carré en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#688Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#697Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#744Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#541Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en het deksel getooid me een fo-hond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine décorés de pivoines et d’oiseaux de paradis en bleu et blanc. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 280 / 340 -
#533Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#528Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 200 -
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#553Een paar bolle gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Paire de pots à gingembre sphériques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#587Twee gesculpteerde en gepolychromeerde wrattenzwijntanden met diverse Chinese personages. In houder Bijgevoegd een netsuke op plaquette.
Deux défenses de phacochère sculptées et polychromées représentant des personnages chinois. Dans un socle adapté. Nous ajoutons un netsuke sur plaquette.No longer availableDim. h: 19 & 4,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#463Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.
Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 55 / 60 -
#501Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#749Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#644“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10 / 120 -
#543Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.
Vase couvert décoratif en turquoise sculpté en forme d’arbuste fleurie aux oiseaux sur socle en bois. Travail chinois. Dégâts.No longer availableDim. h: 23 cm (z.s.)Estimate: € 180 / 240 -
#727Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe fantasiesteen.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre bleue claire.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 120 -
#513Een bord van Imariporselein met een decor van twee geisha’s bij een bloemenkar in het plat.
Plat en porcelaine d’Imari à décor de deux geishas avec une charrette aux fleurs.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#677Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#713Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90 / 110 -
#551Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 180 -
#523Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#538Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.
Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 & 23 (m.s.)Estimate: € 300 / 350
Other lots in this auction
-
#329Walter TeuninkPeriod: °1941“Golven aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vagues devant la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#432“Compositie op krantenpapier”. Draagt een handtekening.
“Composition sur papier de journal”. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#445Een lot oude prentkaarten, diverse prentjes, een facsimile Flämischer Kalender, 48 chromo’s “Zien en Weten door Hergé”, in 8 wikkeltjes (zonder punt) enz.
Lot de cartes postales, d’images diverses, ainsi qu’une facsimile du Flämischer Kalender, 48 chromos “Voir et savoir par Hergé”, dans 8 banderoles (sans point) etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#181Muller Frères, Luneville.Een art nouveau vaasje van meerkleurig glas, versierd met een geëtst decor van bomen. Gemerkt.
Petit vase art nouveau en verre polychrome décoré d’arbres gravés. Avec marque.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404Zes gekleurde glazen in een messingen rekje. Medio XXe eeuw.
Une série de six verres de couleurs dans une étagère en laiton. Mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#427“Erotiek in de kunst”. Een kunstboek. Angelika Luthesius & Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.
“Erotiek in de kunst”. Livre d’art. Angelika Luthesius et Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#529Janet TrebyPeriod: °1955“Elysian days 1”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 14/385 buiten de plaat.
“Elysian Days 1”. Sérigraphie. Signée et numérotée 14/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 81 cmEstimate: € 170 / 250 -
#473Een Afrikaanse wandelstok met getorste ivoren knop. Bevestigd met metalen spanklemmetje.
Canne Africaine à manche en ivoire torsadé.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Herfstzicht met hoeves aan een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en automne au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#274Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Kippen op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Poules dans la basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 200 / 240





