Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un brillant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#551“Samoerai”. Een bronzen beeld met koperkleurig patina.
#429Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#425Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#797Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#67Twee vide-poches van meerkleurig Muranoglas, gedragen door een clown.
#219Een salongarnituur van gebeeldhouwd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een driezitsbank, twee fauteuils, twee stoeltjes en een salontafel met een zwart marmeren blad.
Un salon en bois sculpté style Louis XV, comprenant un fauteuil trois places, deux fauteuils, deux chaises et une table de salon avec une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 200 x 90 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#643Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotische voorstelling in reliëf van een vrouw die zich laat plezieren door een knaagdier in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant une femme qui se fait plaisir avec un rat dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120 / 200 -
Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.No longer availableDim. 357,17 gEstimate: € 180 / 220