#471Stef Uiterwaal Crystal LeerdamPeriod: 1889-1960"Madonna met kind". Een gesatineerd persglazen Art Deco sculptuur op porseleinen lichtvoet, ontwerp door Stef Uiterwaal voor Glasfabriek Leerdam 1929. Label onderaan en verso monogram. Kleine schilfer onderzijde.
#232“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
“Staring man”. Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1937.No longer availableDim. 50x67 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#263Le Tallec à ParisEen Frans porseleinen vaasje, meerkleurig met bloemen decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
A French porcelain vase, multicolored with floral decoration and gilded details. Marked at the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø14cmEstimate: € 120 / 180 -
#105Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#377Een lot van 2 cloisonné vaasjes met floraal decor en een schaaltje.
A lot of 2 cloisonné vases with floral decoration and a small bowl.No longer availableDim. Ø: 18 cmH: 6-23 cmEstimate: € 60 / 90 -
#176Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#634Franz Genesen“Bospad in de herfst bij een vijver.” Olieverf op doel. Gesigneerd.
"Forest path in autumn by a pond." Oil painting on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,01 ct GVS en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 1.01 ct GVS and diamonds with a total weight of 0.30 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 3000 / 3300