#646Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#626IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#600Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#659MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#766Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
#610Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#676BelouchEen handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
#706NaïnPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#736Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#666Kelim ZagrosEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#590Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#656Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#606KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#649GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#630Een machinaal blauw wollen tapijt.
#726Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#620NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200 / 300
#523“Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.
”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138Royal Dux“Romeinse strijdwagen.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.
”Chariot de combat romain”. Une statue en porcelaine polychrome. Marquée d’un triangle rose et numérotée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#578Een sierbord van blauw en wit Chinees porselein met een decor van ruiters. Met zilveren montuur.
Un plat chinois en porcelaine bleue et blanche, montures en argent.No longer availableDim. Ø 28,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#567“Vogels en pioenen”. Een groep van gesculpteerd speksteen. Chinees werk. Met houten sokkel.
#812Utagawa Toyokuni I“Kabuki acteur. Vrouw met de pijp” Japanse houtsnede. Gedateerd 1815. De vrouw met pijp is de acteur Sawamura Sôjûrô III.
”Acteur Kabuki. Femme fumant la pipe”. Une gravure sur bois japonaise. la femme est l’actrice Sawamura Sôjûrô III.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#419Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.
#210Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en een centrale smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,76 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#622Gies CosynsPeriod: 1920-1997“Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#247Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360