Other lots in this auction
-
#540Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale saffier van ± 2,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,90 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#584Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.
Une petite chaise à revêtement en tissu.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#491Een XVIIIe eeuwse vaas van Delfts aardewerk met een Chinees decor. Lichte gebruiksschade en voorbereid voor montage als lampenvoet.
Un vase en faïence de Delft du XVIIIème siècle, décor chinois. Usure et préparé au montage comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
Un lot de livres en relation avec Anvers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#136Semainier met zes laden, Louis XV-stijl, met roodmarmeren blad.
Semainier à six tiroirs, style Louis XV, tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#92J. Petit“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#150Baume & Mercier GéneveEen art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.No longer availableDim. 40,77 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#211Cronier à ParisEen verguld bronzen Lodewijk XVI cartelklok, versierd met een vasque en guirlandes.
Une pendule murale en bronze doré, de style Louis XVI à décor d’une vasque et de guirlandes.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#192Constant CapPeriod: 1842-1915“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 3000 / 3800 -
#664Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.
Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#287Dekselvaasje van Booms glas versierd met vergulde motieven.
Un petit vase à couvercle en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40

