Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovaal kader met bloemenkant.

Een ovale lijst met bloemenkant.

Un cadre ovale à rebord fleuri.
Dim. 66 x 57 cm
SKU: 1012190344.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #708

    “Krijger”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.

    ”Guerrier”. Une statue en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #469

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #318

    Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.

    Un grand plat bleu de Delft, marque Porceleyne Fles.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #148

    Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.

    Un lot de sept coquillages, trois coraux et un oursin.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #341

    Een lot vazen van gegoten glas, waarbij twee gekleurde en twee kleurloze. Val St. Lambert & Bohemen.

    Un lot de vases en verre coulé, dont deux de couleurs et deux incolores. Val St. Lambert & Bohème.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #540

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale saffier van ± 2,90 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,90 ct.
    No longer available
    Dim. 5,67 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #493

    Een paar borden van Kutaniporselein.

    Une paire de chiens en porcelaine Kutani.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #571

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van florale motieven en langlevenstekens.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #688

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.

    Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    “Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.

    ”Sport trainer”. Ancien jouet dans emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #102

    Een oude affiche naar aanleiding van de de Jubelfeesten voor het 75 jarig bestaan van België te 1905. Ontwerp van Leon Belloguet en uitgegeven door La Lithographie artistique te Doornik. Bevestigd op jutte.

    Une ancienne affiche à l’occasion du Jubilé 75 années de Belgique, 1905. Par Leon Belloguet et édition La Lithographie artistique à Tournai. Sur jute.
    No longer available
    Dim. 165 x 121 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #583

    Een neksteun van blauw en wit Chinees porselein, gedragen door een liggende vrouwenfiguur.

    Un support pour la nuque en porcelaine blanche et bleue de Chine, porté par une figure féminine.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 130 / 160
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More