#412Sylvestre Sindayigaya
#639
“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
#429Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
Allégorie d'Arscota Ventosa. Gravure au burin. Signée, datée 1976 et Epreuve d'artiste à l'extérieur de la planche. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 24 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#180
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 8,15 gEstimate: € 1450/1500 -
#548Couleuvre
Een visservies bestaande uit 12 borden, een schaal en een sauskom.
#151
Een arduinen schouwpendule, ingelegd met rood marmer.
#375Swarovski Lourdes
#58
Een gesculpteerd albasten kinderbuste.
#439Raf CoorevitsPeriod: °1934
"Marionnettes" et "Turquie". Deux eaux-fortes, signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 32 x 23 & 22 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#643Val Saint Lambert
Een paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
#454Jos BollenPeriod: °1956
"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 3/12 hors planche.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120/180