Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.

Een ovale houten plaquette met het profiel van Josef Jiri Strossmayer (o.m. Bisschop van Bosnië en Syrië en Kroatisch politiek voorman, geboren in Osijek, voormalig Slavonië, 1815) in reliëf.

Plaquette ovale en bois au profil de Josef Jiri Strossmayer (e.a. Evèque à Bosnie et Syrie et parlementaire nationaliste croate, né à Osijek en Slavonie, 1815) en relief.
Dim. 26 x 20 cm
SKU: 1004180358.
Category: Uncategorized.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #358
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #710

    Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.

    Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.
    No longer available
    Dim. 17,63 g
    Estimate: € 3500 / 4000
  • #750

    Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #745

    Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.

    Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #740
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleurloze kandelaars van kristal.

    Paire de candélabres incolores en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #735

    Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.

    Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #248

    Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.

    Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #446
    Henriette Ronner

    “Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 36 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #734

    Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.

    Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #364

    Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.

    Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h -43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #771

    Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.

    Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #253

    Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.

    Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #730

    Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #677

    Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.

    Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #720

    Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.

    Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #773

    Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.

    Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #661

    De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.

    Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #657

    Een schaakspel in doos met inlegwerk.

    Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #739
    Noritake

    Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.

    Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #777

    Twee diverse borden van polychroom porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #523

    “Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.

    “Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #295

    Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #546

    Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.
    No longer available
    Dim. 92 x 190 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #203

    Een zilveren en gevermeilleerde confiturier met twaalf lepeltjes. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 981,5 gram.

    Un confiturier en argent et vermeil et douze petites cuillères. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. 1814 - 1831. 981,5 g.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #659

    “Italianiserend landschap”. Gemengde techniek.

    “Paysage italianisant”. Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #525
    Swarovski

    Een lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.

    Petit lot d’instruments de musique en cristal taillé incolore comprenant un piano à queue avec tabouret, une harpe, une mandoline et un saxophone. Ces deux derniers avec support en métal.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 11 cm
    Estimate: € 170 / 230
  • #673

    Nanking vaas van Chinees aardewerk met decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Vase Nanking en faïence de Chine à décor de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #724
    Léon Spilliaert

    “Vlaams landschap”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 44/60.

    “Paysage flamand”. Litho. Signée et numérotée 44/60 hors planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot de trois petites carpettes nouées main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #321

    Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.

    Une copie récente d’une pendule murale frisonne. Complet.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #193

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #4
    L. Bervoets

    “Naakten in een landschap”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Nus dans un paysage”. Une aquarelle, signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 32,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #7
    Val St. Lambert

    Een milieu-de-table op drie pootjes, een coupe en een vaasje van geslepen kristal, resp. Rood en groen gekleurd in de massa. Allen gemerkt.

    Un milieu de table sur trois petits pieds, une coupe et un vase en cristal taillé, resp. rouge et vert dans la masse. Avec marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #42

    “De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.

    ”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More