Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.

Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.

Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.
Dim. 73 x 58 cm
SKU: 2710200059.
Category: Spiegel.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #59
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #722

    Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.

    Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.
    No longer available
    Dim. 36 x 51 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #79

    Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.

    Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.
    No longer available
    Dim. 59 x 52 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #219

    Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.

    Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.
    No longer available
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244

    Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.

    Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.
    No longer available
    Dim. 99 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224

    Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.

    Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 113 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #139

    Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.

    Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 138 x 129 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #199

    Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.

    Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.
    No longer available
    Dim. 196 x 87 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #184

    Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 140 / 180

Other lots in this auction

  • #28

    Een XVIIIe eeuwse aardewerken kruik met tinnen deksel. Frankrijk. Geijkt.

    Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #581

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #780
    Capodimonte

    “Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #164
    G. Lambert

    “Schapen en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Moutons et poulets . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #361

    “Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.

    Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #173

    Een fijn gesculpteerd ivoren kunstwerkje. Vermoedelijk Duitsland, XIXe (?) eeuw. In vitrinekastje.

    Une œuvre d'art en ivoire finement sculptée. Probablement Allemagne, XIXe (?) siècle. En vitrine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm (ivoor)
    Estimate: € 200 / 240
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 11,40 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #451

    Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.

    Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #74
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Zicht op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de la Kalmthoutse heide . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #334
    Columbia

    Een oude slingergrammofoon met een groot aantal platen en met reservenaalden. Werkende staat.

    Un vieux phonographe à pendule avec un grand nombre de disques et avec des aiguilles de rechange. État de fonctionnement.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #368
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen en een asbak. Onderaan gemerkt.

    Deux vases et un cendrier. Marqués en bas.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #552

    “Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘V.D.B.’ en gedateerd ‘73.

    Composition moderne. Huile sur toile. Monogrammé V.D.B. et daté ‘73.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 49 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More