Similar lots by type
-
#139
Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40/50 -
#722
Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 32/40 -
#184
Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 140/180 -
#199
Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.
Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.No longer availableDim. 196 x 87 cmEstimate: € 150/200 -
#224
Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.
Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.No longer availableDim. 113 x 124 cmEstimate: € 200/300 -
#219
Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.
Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 80/120 -
#79
Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.
Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 25/35 -
#244
Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#393
Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#347
Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 25/40 -
#361
“Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#780Capodimonte
“Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#37
Een lot van veertig strips, grotendeels Asterix en Suske & Wiske.
Lot de quarante bandes dessinées, surtout Asterix et Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400/500 -
#730
Een paar opklapbare safaristoelen van witgepatineerd beukenhout. Jaren ‘70.
Une paire de chaises safari pliantes en bois de hêtre patiné blanc. Années 1970.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#123
Een sierkruik van verguld koper en aardewerk met handgeschilderd romantisch decor.
Cruche en cuivre doré et faïence à décor romantique peint à la main.No longer availableDim. h 77cmEstimate: € 40/60 -
#598
Een driedelig klokstel van grijs marmer en albast, versierd met bronzen vogeltjes.
Garniture de cheminée en marbre gris et albâtre décorée d’oiseaux en bronze.No longer availableDim. h: 22 & 15 cmEstimate: € 120/200 -
#486
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#754
Een paar antieke mondgeblazen kleurloos glazen karaffen.
Une paire de carafes antiques en verre incolore soufflé à la bouche.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 80/120 -
#404
Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.
Un grand nombre de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 50/60