Similar lots by type
-
#823Fontès à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#398
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#368
Een geglazuurd aardewerken theeservies met meerkleurig decor. Omstreeks 1930.
Service à thé en faïence à décor polychrome. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#384
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#582G. Corneille
“L’Egyptienne”. Een litho. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
“L’Egyptienne”. Litho. Signée et datée ‘98 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 55,5 x 74 cmEstimate: € 350/450 -
#567
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kostbaarheden.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’antiquités.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250/300 -
#658
Een Indisch doek met zijde met een voorstelling van een olifant en fabeldieren.
Chiffon indien en soie représentant un éléphant et des animaux fabuleux.No longer availableDim. 125 x 95 cmlEstimate: € 50/60 -
#801Delvaux
Een zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
Pochette en vachette noir. Dans le sac à porter.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#250
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een centrale briljant van +- 0,51 ct. GVS 2.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et un diamant central de + - 0,51 ct. GVS 2.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1200/1400 -
#284
Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
Colonne en composite. Avec un pied de lampe en porcelaine.No longer availableDim. H. 109 cmEstimate: € 60/100 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,56 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 2,56 ct.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 1900/2000 -
#824P. Van der Essen
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#401
Een handgemaakt beeldje van meerkleurig Muranoglas in de vorm van een haan.
Coq en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/50 -
#813
Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
Un plat et un bol en porcelaine , décor Imari.No longer availableEstimate: € 40/60