#677Een Aziatisch houten juwelenkistje met divers decor, met parelmoer ingelegd en gelakt. Bijgevoegd enkele snuisterijen.
An Asian wooden jewelery box with various decor, inlaid with mother-of-pearl and lacquered. Adding some trinkets.No longer availableDim. 18 x 18 x 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#82Geert Huyben“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
#170Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 300 / 400 -
#312Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
#98“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
#659Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.
A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.No longer availableDim. 88 x 60 x 49 cmEstimate: € 75 / 150