#302René De BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#626Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
#366Een gebeeldhouwd Afrikaans houten krukje.
Un tabouret africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 34 cm; Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#252Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#255Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#337SteiffEen pluchen pinguïn.
Un pingouin en peluche.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 45 -
#261Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
#549Een barokke godslamp van gedreven geel koper. Versierd met drie gevleugelde engelenkopjes.
#687Orrefors, SwedenTwee buisvormige kristallen designvazen in resp. rood en oranje. Beide gemerkt.
#298YashicaEen oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
Un vieil appareil photo avec accessoires dans un étui en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#546Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.
Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.No longer availableEstimate: € 80 / 120