Similar lots by type
-
#153
Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160/200 -
#127
Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/150 -
#812
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280/340 -
#563
Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.
Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#243
Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.
Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/180 -
#834
Een gesculpteerd houten wandspiegel.
Un miroir en bois sculpté.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 65/80 -
#875The Franklin Mint
“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#599
Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400/1600 -
#756
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/110 -
#203
Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600/11800 -
#148
Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#851
Een kleine ronde butler spiegel.
Un petit miroir de butler rond.No longer availableDim. diam: 56 cmEstimate: € 65/80 -
#838
“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100/120 -
#847
Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de butler avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 96 cmEstimate: € 160/180 -
#187
Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300/500 -
#583
Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.
Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 650/700 -
#802
Een vergulde spiegel in Lodewijl XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.
Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.No longer availableDim. 177 x 55 cmEstimate: € 200/220 -
#794
Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir rectangulaire avec encadrement doré.No longer availableDim. 144 x 82 cmEstimate: € 200/220 -
#168
Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250/350 -
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#790
Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#804
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.
Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.No longer availableDim. 177 x 55 cmEstimate: € 200/220 -
#242
Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met handgeschilderde bloemen en engeltjes.
Un miroir style Louis XV, encadrement en bois polychrome, décoration de fleurs et d’oiseaux peints à la main.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#835
Een gesculpteerd houten wandspiegel.
Un miroir en bois sculpté.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 65/80
Other lots in this auction
-
#891Mats Jonasson, Sweden
“Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.
”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 60/80 -
#634Katsukawa ShunchoPeriod: 1726 - 1792
“Concubines”. Een paar Japanse houtsnedes. Gesigneerd in de plaat.
”Concubines”. Une paire de gravures sur bois du Japon. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#311
Christofle, Paris. Een grote ovale en twee ronde schotels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een peper-en een zoutmolentje aan toe evenals vier strooibusjes van andere merken.
Christofle, Paris. Un grand plat ovale et deux plats ronds en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un moulin à sel et un moulin à poivre, ainsi que quatre saupoudroirs de différentes marques.No longer availableDim. Ø 30 Ø 35 en Ø 50 cmEstimate: € 40/60 -
#616
Een geloogde buffetkast met drie grote laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met twee kleine laden in de gordel en
Un buffet à trois grands tiroirs , flanqué de deux colonnes et deux petits tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 103 x 146 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#79Bruynseels
“Straatzicht met begijnen en een wandelend koppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue, deux béguines et un couple qui se promènent”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#397
Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.
Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/40 -
#352
‘ Les Artistes’. Eerbetoon aan Leo Ferré. Tekst en lithografieën van verschillende vrienden en kennissen. Nr. 2 van 150 exemplaren
”Les Artistes”. Hommage à Leo Ferré. Texte et lithographies de différents amis et famille. N° 2 de 150 exemplaires.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#402
Een lot van acht verschillende gravures.
Un lot de huit eaux-fortes différentes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#90
Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.
Un collier en argent à fleurs en filigrane et entre-pièces de six rangées de perles de grenade.No longer availableDim. 56,67 gEstimate: € 200/300 -
#884Victorinox
Een groot gemotoriseerd Zwitsers zakmes als toonzaaldisplay. In werkende staat.
Un grand canif suisse motorisé en display pour showroom. En état de marche.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#655
Een vaas in rode glaspasta.
Un vase en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h : 34 cmEstimate: € 65/75 -
#107Amstel Royal Holland
Een paar siercachepots van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een gestileerd plantendecor. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot de décoration en faïence de Gouda, décoration de plantes stylisées. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 21 cm h: 15 cmEstimate: € 55/65