Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.

Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.

Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.
Dim. h: 58 cm
SKU: 2901190183.
Categories: Brons, Spiegel.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #183
Estimate: € 420 / 460
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #804

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.

    Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 177 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #794

    Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.

    Un grand miroir rectangulaire avec encadrement doré.
    No longer available
    Dim. 144 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #127

    Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #812

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten.

    Un lustre en bronze à dix points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 340
  • #756

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #583

    Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.

    Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #835

    Een gesculpteerd houten wandspiegel.

    Un miroir en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #802

    Een vergulde spiegel in Lodewijl XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.

    Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 177 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #834

    Een gesculpteerd houten wandspiegel.

    Un miroir en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #168

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #242

    Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met handgeschilderde bloemen en engeltjes.

    Un miroir style Louis XV, encadrement en bois polychrome, décoration de fleurs et d’oiseaux peints à la main.
    No longer available
    Dim. 75 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #187

    Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.

    Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #851

    Een kleine ronde butler spiegel.

    Un petit miroir de butler rond.
    No longer available
    Dim. diam: 56 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #153

    Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.

    Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #563

    Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.

    Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #203

    Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1600 / 11800
  • #243

    Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.

    Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #875
    The Franklin Mint

    “Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.

    ”Hibou”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #830

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm; Ø: 54 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #847

    Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de butler avec encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 96 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #838

    “Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.

    ”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #599

    Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.

    Un groupe en bronze représentant trois singes.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #790

    Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.

    Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #148

    Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #140
    Delvaux

    Een lederen halssnoer met hanger en slot van zilver en met stofzakje en in origineel etui.

    Un collier en cuir avec pendentif et fermoir en argent avec étui en tissus et dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 180
  • #160

    Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met Russische briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et or rose sertie de brillants russe ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,56 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #82

    “Madonna”. Een antieke tapisserie in lijst achter glas. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Madonna”. Une tapisserie antique encadrée et sous verre. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #328
    J. Blaeu

    Twee oude ingekleurde XVIIe eeuwse kaarten, waarbij één van Mechelen en Aarschot en één van Leuven.

    Deux anciennes cartes du XVIIème siècle en couleurs, dont une de Malines et Aarschot, et une de Louvain.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #235

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een centrale parel van Ø 1,50 cm.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct et une perle centrale de diamètre 1,50 cm.
    No longer available
    Dim. 8,17 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #619

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.

    Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #439
    J. Van den Eeckhoudt

    “Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    “Vue de ferme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1924.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un grand bol en porcelaine de Canton avec décors en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #111

    Een paar sierzuiltjes van brons. Omstreeks 1900.

    Une paire de colonnes en bronze. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #751

    Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Kleine schilfer aan het deksel.

    Vase couvert en faïence polychorme. Petit éclat au couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #279
    Charles Van Landuyt
    Period: 1854 - 1934

    “Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.

    ”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #480

    “Jonge vrouw met siervaas”. Een beeldje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. Peking.

    ”Jeune femme et vase. Une statue en jade sculptée sur socle en bois. Pékin.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More