Similar lots by type
-
#421Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir mural en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#264Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.
Miroir rectangulaire dans un cadre doré de style Régence.No longer availableDim. 88 x 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#729Een ovale spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl.
Miroir ovale à cadre en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 72 x 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#274Een spiegel in vergulde lijst, tijdperk Empire.
Un miroir avec encadrement Régence doré.No longer availableDim. 84 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200 / 240 -
#244Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695Twee XIXe eeuwse bolspiegels.
Deux miroirs sphériques du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 & 36 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#292MartheGestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#727Een lot van 50 Franstalige boeken met betrekking tot kunst, waarbij voornamelijk schilderkunst.
Lot de 50 livres francophones traitant sur les arts, surtout la peinture.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#462Floris Jespers“Moi et la Mer”. Droge naald. Genummerd 4/30 en buiten de plaat gesigneerd.
”Moi et la Mer”. pointe sèche. Numérotée 4/30 et signée hors planche.No longer availableDim. 7 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#201“Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.
”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.No longer availableDim. 312 x 248 cmEstimate: € 4800 / 5400 -
#1Royal CopenhagenEen paar fluitjes van meerkleurig porselein in de vorm van vogeltjes. Onderaan gemerkt.
Deux sifflets en porcelaine polychrome en forme d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 9,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#150Een 18 karaats geel gouden en zilveren bloemvormige Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en pareltjes.
Broche d’époque Victoria en or jaune 18 ct et argent en forme de fleur sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et de petites perles.No longer availableDim. 9,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#645SwarovskiEen lot vogeltjes van geslepen kristal, bestaande uit een nestje met vier kuikens, een pelikaan, een kiwi, twee eendjes, een duif, een pinguïn en twee kleine vogeltjes.
Lot d’oiseaux en cristal taillé comprenant un nid à quatre poussins, un pélican, un kiwi, un pigeon, un pingouin et deux petits oiseaux.No longer availableDim. h: 1,5 - 4,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#13Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#51Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.
Une série de onze assiettes musicales.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#404“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.
”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#270Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 400 / 500 -
#769Guido Vanderheyden“Profiel van een man”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd op tien exemplaren en gedateerd 2005 & 2007 buiten de plaat.
“Profil d’un homme”. Deux eaux-fortes signées, numérotées sur dix exemplaires et datées 2005 et 2007 hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 15 & 24,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50

