#294
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#614
Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
#774
#293
Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
#649
Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#794
Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#792
Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
#179
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200 / 220
#511
#747
Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
#759Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989
”Couple et agneau” & “Danseurs”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole, toutes signées.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637
#92J. Petit
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#535
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500 -
#372
Un lot de trois albums Chromo:- Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#525Lanco
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
#621
Een pijpvaas van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col en porcelaine céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 650 / 750 -
#576Kirman
Een handgeknoopt wollen Perzisch karpet
#742Juan Castells Marit
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Gaston NoelandersPeriod: Elsene 1910 - 1987
”Nature morte, scène de chasse, canards et faisans”. Huile sur toile. Avec livre.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120