Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.

Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.

Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.
Dim. 59 x 52 cm
SKU: 2710200079.
Category: Spiegel.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #79
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #139

    Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.

    Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 138 x 129 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #722

    Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.

    Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.
    No longer available
    Dim. 36 x 51 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #224

    Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.

    Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 113 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #219

    Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.

    Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.
    No longer available
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244

    Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.

    Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.
    No longer available
    Dim. 99 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59

    Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.

    Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #184

    Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #199

    Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.

    Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.
    No longer available
    Dim. 196 x 87 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #392

    Een Lodewijk XVI crapaud met grijsgelakt houtwerk. Oorspronkelijke bekleding (te vernieuwen).

    Crapaud Louis XVI en bois laqué gris. Couverture d’origine (à remplacer).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #780
    Capodimonte

    “Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.

    “Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #113
    S. Benvenuti

    Een zilveren medaille. Gesigneerd. Uitgave van de Franklin Mint.

    Une médaille d'argent. Signée. Délivrée par la Franklin Mint.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #256

    Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.

    Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.
    No longer available
    Dim. 70 x 116 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #536
    LUCI

    Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.

    Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #53

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar kandelaars, een driedelig koffiestelletje, kommetjes, schoteltjes, enz.

    Beaucoup de métal argenté, composé d'une paire de bougeoirs, d'un service à café trois pièces, de bols, de soucoupes, etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #276

    Een tweepersoons Lodewijk XVI canapé van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke zijden bekleding.

    Canapé Louis XVI à deux places en noyer sculpté. Garnissage d’origine en soie.
    No longer available
    Dim. L. 129 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #382

    Een bronzen tafelstuk in Retour d’Egyptestijl met bovenaan een geelkoperen schaal.

    Milieu de table en bronze de style Retour d’Egypte supportant une coupe en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #38

    Een lot schaalmodellen van militaire voertuigen. Dinky Toys & Corgi Toys

    De nombreux modèles réduits de véhicules militaires. Dinky Toys & Corgi Toys
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #206

    Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

    Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694

    Een paar houten bustes met houten halssnoeren.

    Paire de bustes aux colliers en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #326

    Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.

    Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.
    No longer available
    Dim. 226 x 140 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More