Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.

Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.

Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.
Dim. 59 x 52 cm
SKU: 2710200079.
Category: Spiegel.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #79
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #184

    Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #722

    Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.

    Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.
    No longer available
    Dim. 36 x 51 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #199

    Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.

    Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.
    No longer available
    Dim. 196 x 87 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #219

    Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.

    Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.
    No longer available
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59

    Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.

    Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #139

    Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.

    Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 138 x 129 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #244

    Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.

    Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.
    No longer available
    Dim. 99 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224

    Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.

    Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 113 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #415
    Beaucourt

    Een verzilverd metalen zakhorloge. In een klein houten kastje, ingelegd met verschillende houtsoorten en parelmoer. Met meerdere sleuteltjes.

    Une montre de poche en métal argenté. Dans un petit coffret en bois, incrusté de différents bois et de nacre. Avec plusieurs clés.
    No longer available
    Dim. 9 x 7 x 6,5 cm (kastje)
    Estimate: € 100 / 150
  • #27
    Christofle

    Een mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.

    Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #693
    Elios

    Een art nouveau vaas van plateel versierd met guirlandes op zwarte achtergrond.

    Vase art nouveau en faïence décoré de guirlande sur fond noir.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #158
    De Vianne

    Een glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.

    Une lampe de table en verre à décor floral gravé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    “De hoornblazer.” Beeld van zamak met houten sokkel.

    “Le joueur de clairon”. Statue en régule sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #762
    Villeroy & Boch, Metlach

    Vier verschillende potten, waarbij drie met deksel, versierd met jachtdecor ‘Artemis’. Onderaan gemerkt.

    Quatre pots différents dont trois avec couvercle et décorés d’un décor de chasse Artémis. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm - 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #148

    “Rondom het kruis”. Bronzen icoon met lichtblauw email.

    Autour de la Croix”. icône en bronze aux détails en émail bleu clair.
    No longer available
    Dim. 39 x 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #740

    Een moderne wollen kelim.

    Kilim moderne en laine.
    No longer available
    Dim. 228 x 135 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #682
    Adrienne Pas

    “Stilleven met gebroken bloempot en viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 6 - 1903.

    “Nature morte au pot aux fleurs cassé et aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 6-1903.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cml
    Estimate: € 100 / 150
  • #66

    Een Lodewijk XVI hangvitrine met één deur. XIXe eeuw.

    Une vitrine suspendue d'inspiration Louis XVI à une porte. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 105 x 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.

    Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.
    No longer available
    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #412

    Een zeshoekige plantenstaander met uitgestoken bloemenmotief in het blad.

    Piédestal hexagonal à tablette décorée de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More