Similar lots by type
-
#224Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.
Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.No longer availableDim. 113 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#139Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40 / 50 -
#722Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 32 / 40 -
#199Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.
Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.No longer availableDim. 196 x 87 cmEstimate: € 150 / 200 -
#184Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 140 / 180 -
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#219Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.
Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 73 x 58 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#504Nancy AileryPeriod: °1962“Bleu” & “Venice”. Een paar zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.
Bleu & Venise . Une paire de sérigraphies. Tous deux signés à l'extérieur de la planche et numérotés sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#495Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#682Adrienne Pas“Stilleven met gebroken bloempot en viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 6 - 1903.
“Nature morte au pot aux fleurs cassé et aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 6-1903.No longer availableDim. 28 x 36 cmlEstimate: € 100 / 150 -
#428Atlas UitgeverijEen reeks van 18 modelauto’s op schaal 1/43. In presenteerrekje, met begeleidende folders en dvd. Enkele spiegeltjes en een koplampje manco.
Une série de 18 modèles réduits de voitures à l'échelle 1/43. Dans un présentoir, avec brochures et DVD d'accompagnement. Quelques rétroviseurs et un phare défectueux.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#758Een vaas en een bonbonnière van Booms glas, waarbij de eerste met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.No longer availableDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#662F. Van Rompaey“Theepot met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Théière et roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#747Een messingen scheepskijker in houten kistje.
Un télescope marin en laiton dans une boîte en bois.No longer availableDim. b: 17 cm (kistje)Estimate: € 100 / 140 -
#496Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
Table rectangulaire en verre et plexi.No longer availableDim. 74 x 100 x 180 cmEstimate: € 300 / 500 -
#653Een waterjuffer onder glazen stolp.
Une libellule sous une cloche.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 44 / 48 -
#85Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een zeepaardje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier van 0,05 ct.
Pendentif en or blanc 18 K. en forme de hippocampe serti de brillant ayant un poids total de +- 0,20 ct et d’un saphir de 0,05 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 150 / 200 -
#580Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60

