Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.

Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.

Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.
Dim. 59 x 52 cm
SKU: 2710200079.
Category: Spiegel.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #79
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #224

    Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.

    Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 113 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #722

    Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.

    Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.
    No longer available
    Dim. 36 x 51 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #139

    Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.

    Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 138 x 129 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #184

    Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #59

    Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.

    Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #219

    Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.

    Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.
    No longer available
    Dim. 106 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199

    Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.

    Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.
    No longer available
    Dim. 196 x 87 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #244

    Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.

    Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.
    No longer available
    Dim. 99 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #214

    Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.

    Une paire de vases cornets antiques en porcelaine de Bruxelles sous de grandes cloches.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #407

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.

    Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 65 / 70
  • #563

    Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.

    Un vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec des coquillages et des dauphins.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #645

    Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.

    Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.
    No longer available
    Dim. 84 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #212

    Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.

    Cerf en bronze sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #264

    “Paardenkoets in een dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    “Carrosse dans un village”. Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #615

    Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.

    Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #646

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #590

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #124
    Arthur Haegebaert
    Period: 1876 - 1942

    “Vrouw met mand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.

    Femme au panier . Huile sur toile. Signé. Perforation.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #737
    Rörstrand

    Een art deco vaasje van aardewerk. Gemerkt onderaan.

    Vase art déco en faïence. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More