Similar lots by type
-
#789
Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.
Deux différents miroirs ovales en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#828
Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à encadrement miroité.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1051
Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.
Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#827
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100/120 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40/50 -
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
Miroir rectangulaire en bois doré.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#784
Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.
Petit miroir mural en cuivre jaune décoré de roses.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#773
Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.
Miroir en acajou ayant fait partie d’une coiffeuse.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40/50 -
#1077
Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#677
Een Afrikaans beeldje en een mes met lederen handvat en schede.
Statuette africaine et un couteau à manche et fourreau en cuir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1131
Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aventurijn.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’aventurine.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 200/300 -
#759
Een Afrikaans hoogreliëf van gesculpteerd tropisch hout, met afbeeldingen van figuren en dieren.
Relief africain en bois exotique sculpté décoré de personnages et d’animaux.No longer availableDim. 117 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#1048Stein
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén in de vorm van een pater in een vat, gemerkt Gerzit (H. 18 cm). eén met een pater met bierkruik en met tekst “Wer viel Bier trinkt schläft gut, wer gut schläft sündigt nicht”, gemerkt MR (H. 17 cm). Eén met een guirlande en in een uitsparing de tekst “Wo Bier voll Kraft da braucht man keinen Rebensaft”. (H. 17 cm). Eén met personnages in uitsparingen, onderaan gemerkt Gerz (H. 16 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale robijn van ± 0,25 ct. en kleine briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un rubis central de ± 0,25 ct et de petits brillants.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 400/500 -
#762Vladimir Nechoumoff
“Stilleven met margrieten en handschoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux marguerites et aux gants”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 50/60 -
#219
“Heilige met kruisbeeld”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXde eeuw.
“Sainte au crucifix”. Huile sur toile. Sans signature. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#837
Een serveerwagen van messing en hout.
Table de service en laiton et bois. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#134Davids
“Plattelandszicht met boerenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 80/120 -
#946
Een secretaire met vier laden onder het klapblad en opbergruimte bovenaan.
Secrétaire à quatre tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#555
Twee halssnoeren van granaat, we voegen er een te herstellen armband aan toe.
Deux colliers en grenat, nous ajoutons un bracelet à réparer.No longer availableEstimate: € 60/100