Similar lots by type
-
#580
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#709
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780
Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65 / 100 -
#723
Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.No longer availableDim. 47 x 32 & 43 x 21 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#52Fouville
“Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 65 / 75 -
#46
Armstoel in Lodewijk XV-stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil style Louis XV en noyer, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#470
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#875
Een kleine kroonluchter van koper en opaalglas. Met zes lichtarmen en een centrale bol versierd met een arend.
Un petit lustre en cuivre et verre opale à six bras et une boule centrale décorée d’un aigle.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#835
Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#882Jos Stokbroekx
“Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.
"Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#570
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#96
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140 -
#695
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. 26 delen, drie Nederlandstalige en drieëntwintig Franstalige volumes. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat.
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Crédit Communal 1985 - 1996. 26 vol., Trois en Néerlandais, les autres en Français. Couverture rigide et couvertures de protection en très bon état.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#438
Twee analoge fototoestellen. Met een oud statief.
Deux caméras analogue. Avec statif ancien.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#263
“St Joseph”. Een beeld van meerkleurig Brussels porselein.
”Saint Joseph”. Une statuette en porcelaine de Bruxelles polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 160 -
#707
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100