Similar lots by type
-
#370
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 105 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#710
Een trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200 / 300 -
#375
Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#350
Een wandspiegel van verguld gips in barokke stijl, versierd met hoornen des overvloeds en griffioenen. Omstreeks 1900.
Miroir en plâtre doré de style baroque décoré de cornes d’abondance et de griffions. Vers 1900.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#50
Een houten kaartenbakje met losse postzegels uit België en Belgisch Congo van 1927 tot 1960.
Petit fichier en bois contenant des timbres postes dépareillés de Belgique et du Congo Belge entre 1927 et 1960.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#146
Een eikenhouten trumeau. Begin XXe eeuw.
Trumeau en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 80 / 120 -
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#748
Een spiegeltje van gedreven geel koper met in facet geslepen glas in barokke stijl.
Petit miroir en cuivre jaune repoussé et verre taillé en facettes. Style baroque.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#330
Een verzamelkoffertje met Braziliaanse stenen en edelstenen.
Coffret de collection contenant des pierres semi-précieuses brésiliennes.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#525
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#492
“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192
Een oude houten hondenkar. We voegen er een plastic Rottweiler aan toe
Une charrette pour chiens en bois. Nous ajoutons un Rottweiler en plastique.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#650
Drie oude bureaulampen van koper.
Trois lampes de bureau anciennes en cuivre.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#55Ferré, Fleurs de Rocaille, Creed
Twee eaux de toilette van telkens 50 ml en één van 75 ml.
Deux eaux de toilette de 50 ml et une eaux de toilette de 75 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#390
Een lot messing, bestaande uit twee kleine en twee grote vuurbokken, een haardstel en twee gedreven wandschalen.
Lot de laiton dont deux grands et deux petits chenets, une garniture de cheminée et deux plats muraux repoussés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#270
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#762
Een gevarieerd lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje in de vorm van een hond, een groep met personages, schaaltjes, twee katjes op een kussen, een Japanse vaas en dekselvaas enz.
Lot de porcelaines et de faïences comprenant une cruche en forme de chine, groupe de personnages, petits plats, deux petits chats sur un coussin, un vase japonais et une potiche etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#466
Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met drie laden.
Petit meuble italien en bois doré ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#751
Vijf maskers van Chinese wijzen.
Cinq masques de sages chinois.No longer availableDim. h: +/- 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#33
Een tafelbel van albast en koper, versierd met een uiltje.
Sonnette de table en albâtre et cuivre décorée d’un petit hibou.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 30