Similar lots by type
-
#766Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.
Table d’appoint ronde sur pieds courbés.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#695Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
Canapé ancien en acajou. Travail français.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 180 / 240 -
#715Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#685Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#730Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.
Fauteuil en noyer recouvert de velours. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#705Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#750Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).
Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#780Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 50 / 70 -
#732Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. 105 x 73 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#745Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#776Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.No longer availableDim. 73 x 58 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#678Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#687Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.No longer availableDim. 98 x 58 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#735Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#770Een notenhouten wandconsole.
Console en noyer.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#786Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#369Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#675Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Table à ouvrage en ronce de noyer, tablette abattante.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#676Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Table à ouvrage en ronce de noyer à tablette abattante.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#756Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.
Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#680Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.
Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.No longer availableDim. 138 x 65 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#760Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 42 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#740Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.
Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#790Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#640Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#55Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#452Guillaume Roger“Moderne compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 18/50 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Composition moderne”. Lithographie. Signée, numérotée 18/50 et datée ‘93 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 43,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een zeer lange eikenhouten gatelegtafel.
Grande table gateleg en chêne.No longer availableDim. 145 x 225 cmEstimate: € 150 / 250 -
#29Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
Petit miroir dans un cadre doré.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#472Aimé“De lunch van de roeiers - detail”. Olieverf op doek. Naar een werk van Renoir. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Le déjeuner des rameurs - détail”. Huile sur toile. D’après Renoir. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#121‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 200 -
#67Een tinnen kraantjeskan met origineel komfoortje in koper. Rococo, tweede helft XVIIIe eeuw.
“Kraantjeskan” avec réchaud d’origine en cuivre. Epoque Rococo.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 90 / 110 -
#340Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 350 / 450 -
#331Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.No longer availableDim. h: 19, 24 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#80Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 500 / 600

